Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, Apollo Creed said:

 

Zašto bi njega neko pratio na fb!?

:D nemam pojma

valjda je ova vest o povlačenju stigla sa njegovog profila, pa zato pitam... a profil ovako na prvi pogled, tipičan penzoski, porodične slike, tu i tamo neka objava, poslednja iz decembra prošle godine...

Link to comment

Verujem da je samo cekao nesto sto je naizgled solidan povod da se pokupi i ostavi budale da se lomataju sa jos vecom budalom. 

 

Cini mi se da bih uradio isto sto i on..na vam Vucic, na vam Uskrs, na vam virus..jepte se i mrs.

Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

:D nemam pojma

valjda je ova vest o povlačenju stigla sa njegovog profila, pa zato pitam... a profil ovako na prvi pogled, tipičan penzoski, porodične slike, tu i tamo neka objava, poslednja iz decembra prošle godine...

pato ono sto se vidi public. sigurno ima objava koje su vidljive samo za nj. friends

 

deluje kao da vucic hoce da dopusti liturgije i kretanje pre podne zbog njih, i da kon, mozda i po verskoj osnovi, dobija gomilu uvreda od verskih ludaka jer se protivi..

Link to comment
1 hour ago, Frile said:

 

U situaciji gde mora da se bori protiv politikanata umesto protiv virusa, i na kraju kad treba da trpi optužbe poput tvojih - i treba da da ostavku. Nema tu posla za njega, ima toliko njih koji se smatraju bolje upućenim i stručnijim.

Samo u ovoj zemlji je problem da neko ko obavlja javnu funkciju trpi nekakva prozivanja, i od toga što se neko na javnoj funkciji kritikuje se pravi drama. Valjda bismo svima na javnim funkcijama trebali da upućujemo nekakve hvalospeve i divimo se njihovim sposobnostima po ceo dan, kao u Turkmenistanu. Ko nije spreman da trpi kritiku, ne treba ni da obavlja bilo kakvu javnu funkciju, neka se povuče u svoj privatni zabran, pa ga tu neće niko prozivati - ovo važi za sve od Vučića do Kona.

 

Btw, ja mislim da je Kon zamoljen da se sam povuče, nakon uvijenih komentara o nesposobnosti zdravstvenog sistema Srbije da izhendluje ovu situaciju. Dobio čin kao nagradu za prethodne zasluge, a onda se kao povlači zbog nekakvih ""hejtera" po netu. Tipični DB scenario.

Link to comment

Jeeebote, još ja pre neki dan tražim info kako je Miodrag Lazić i nađem da je dobro, slikao se s nekim doktorom nakon vesti da je na respiratoru da pokažu da samo prima kiseonik i da je dobro raspoložen. Neka počiva u miru.

 

 

A koji je kurac ovima sa tim Fejsbukom? I Nestorović je pedeset puta pričao o "Fejs-buku", nisu normalni.

Edited by napadaj
Link to comment
46 minutes ago, lo zingaro said:

Pa ako je tako i ako zeli barem promil kredibiliteta nek kaze konkretno sta, ovako ce mi ostati u secanju samo onaj njegov kez iza ludog Nestora dok poziva na soping u Milanu.

 

Da li ti uopšte znaš kako Kon izgleda? Iza Nestorovića su stajali Vučić (kez), neki tip (edit: Pelemiš) sa sedom dužom kosom tačno iza Nestorovića (kez), pa Kon (mrtav ozbiljan).

Ima ljudi koji se trude da razdvoje bitno i nebitno (u datom trenutku), i mislim da je Kon jedan ond njih. Kod mene je kredibilet stekao time što je pokušavao da se najbolje što može bavi baš onim zbog čega je u kriznom štabu. Živ nisam da čujem abrove, ali realno, to je zaista nebitno u ovom trenutku, čitaćemo (možda)  u memoarima.

 

41 minutes ago, fargo said:

Ja sam skapirala da se povlaci sa fejsa, a ne i kriznog staba?🤔

 

Kamo sreće da je tako, mada sudeći po njegovom fejsu ne deluje da je tamo bio naročito aktivan.

 

5 minutes ago, Ayatollah said:

Btw, ja mislim da je Kon zamoljen da se sam povuče, nakon uvijenih komentara o nesposobnosti zdravstvenog sistema Srbije da izhendluje ovu situaciju. Dobio čin kao nagradu za prethodne zasluge, a onda se kao povlači zbog nekakvih ""hejtera" po netu. Tipični DB scenario.

 

Sasvim moguće.

Kon mi uopšte nije delovao kao tip koji bi pokazivao da se potresa zbog nečijeg hejtovanja i koji bi odgovarao na prozivke.

Edited by Frile
Link to comment
7 minutes ago, Frile said:

 

Da li ti uopšte znaš kako Kon izgleda? Iza Nestorovića su stajali Vučić (kez), neki tip (edit: Pelemiš) sa sedom dužom kosom tačno iza Nestorovića (kez), pa Kon (mrtav ozbiljan).
 

isto htela da reagujem na priču i Konu i toj čuvenojtm konfi

 

ja nisam neko ko naročito gotivi Kona, ali istina je da tada stajao mrtav ozbiljan, pognute glave, da li sram da li ljutnja, ali daleko je on tada bio od smejanja

nije mi jasno od kud sada te izmišljotine

ko ne zna, ovaj desno je Kon

 

Слика

Edited by dùda
Link to comment

Dok cekamo rasplet oko Kona i Uakrsa, jedan malu info.

Naime, dok su pojedini doktori i sestre iznajmili stanove da bi koliko toliko zastitili porodice, dotle vojna policija obitava u hotelu Hilton.kada samnih videla prvi put, pomislila sam, mozda su tu imali neki sastanak ili tako nesto, ali kad sam ih jutros videla kako zadovoljni izlaze iz Hiltona, rekoh sebi da obo bas nije slucajno.

Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

isto htela da reagujem na priču i Konu i toj čuvenojtm konfi

 

ja nisam neko ko naročito gotivi Kona, ali istina je da tada stajao mrtav ozbiljan, pognute glave, da li sram da li ljutnja, ali daleko je on tada bio od smejanja

nije mi jasno od kud sada te izmišljotine

ko ne zna, ovaj desno je Kon

 

Слика

 

Pregledah sad ponovo taj video i priznajem da ste u pravu, jedini koji se u toj kafanskoj atmosferi osecao nelagodno. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...