Jump to content

Coronavirus u Srbiji

Milosh76

Recommended Posts

gospa buba

:rolf:

demotivisali bi se i u 8 i otishli na spavanje posle, a uzgred i mi :s_w:

Edited by gospa buba
  • Replies 25,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

1025

• gospa buba

992

• vememah

981

• Frank Pembleton

678

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vratio se za vikend iz NP, ali iskreno nisam imao snage jedan red da napišem. I dalje ne mogu da se opasuljim gde sam bio i šta sam video - ne umem ni da opišem a da debelo ne izadjem iz okvira b

Žena je dok su u aprilu ljudi umirali, a medicinski radnici po bolnicama rizikovali živote i radili u nenormalno dugim smenama često van svojih gradova i bolnica da pomognu ljudima, imala foto-sešn za

Stigao juče u Np. Cirkus u koji je politika duboko umešala prste. Danas ceo dan u akciji, smoren sam. Situacija je manje vise pod kontrolom. Pišem više sutra Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Posted Images

uros_s78
5 minutes ago, Tsai said:

:ziga:

Krivo mi je sto naravno nista smisleno nece odgovoriti vec ce krenuti sa vredjanjem i rasplinuti se u etar

Nema kako...Smiriće je njeni drugari, lažni ljudskopravaši, a moje kolege. Jer su se prepoznali, a ne bi da im se ugrožava pozicija.

Edited by uros_s78
villiem
5 minutes ago, omiljeni said:

Kerovi u ponoc da bi se demotivisali
Struka tako rekla

penzioneri isto, secam se, pa sam pomislio da nisam dobro cuo, imaju opasnog psihologa u timu

Aleksija
6 minutes ago, omiljeni said:

Kerovi u ponoc da bi se demotivisali
Struka tako rekla

:lolol:

nas predsednik je generalno najbolji demotivacioni govornik.

44 minutes ago, gospa buba said:

a to da ne znamo kad shta, to je posebna pricha. poslednji rezim od vikenda je beshe uveden zato shto je on rekao. pseca shetnja u ponoc isto zato shto se njemu diglo da bude u ponoc (valjda da ne bude kad je reko slinac, ne vidim drugi razlog, nije mi vishe ni bitno, kuche vec pisha gde hoce kad hoce, ono npr uopshte ne zna nishta o hatisherifima aleksandra vuchica, samo si je krivo). pa shta on kaze, to napishu na novine. pa ti gataj koje je :dry:

Inače, komunikacija Nebojše iz Beograda za vreme korone je upadljivo odmerena i normalna, onakva kakva bi i inače trebala biti.

gospa buba
11 minutes ago, mraki said:

Inače, komunikacija Nebojše iz Beograda za vreme korone je upadljivo odmerena i normalna, onakva kakva bi i inače trebala biti.

komunikacija nebojshe iz beograda je fantastichna, poshto je policijski chas, kako mu ime kaze, prvi policajac ne izlazi ni u jedno vreme. ali to mi nije tema.

tema mi je da je, samo zato shto je on, nebojsha iz beograda, nichim neizazvan iznenada uzeo da (opravdano, shto  se mene tiche) smatra kereci termin od 20-21, onda je ovaj morao da mu to smakne i premesti na ponoc, jer shef.

i dok se oni tako igraju, mi cemo da skupljamo koronu :hihi:

35 minutes ago, gospa buba said:

komunikacija nebojshe iz beograda je fantastichna, poshto je policijski chas, kako mu ime kaze, prvi policajac ne izlazi ni u jedno vreme. ali to mi nije tema.

tema mi je da je, samo zato shto je on, nebojsha iz beograda, nichim neizazvan iznenada uzeo da (opravdano, shto  se mene tiche) smatra kereci termin od 20-21, onda je ovaj morao da mu to smakne i premesti na ponoc, jer shef.

i dok se oni tako igraju, mi cemo da skupljamo koronu :hihi:

Ma jasno sve, samo sam primetio kako je u retkim obraćanjima spustio loptu.

A za mere, šteta što on ili opozicija nisu prvi predložili policijski čas. :dry:

Krošek
10 hours ago, Ravanelli said:

daj ne zezaj

apsolitno ne postoji smer kretanja, na sirnom delu se roba testira prstima...

koja veća kultura? ove sirovine što valjaju krompir i luk namerno nisu hteli da stavljaju maske, rukavice...

bilo je negde dopola organizovano na futoskoj pijaci, nije bilo lose. ulaz na jednoj strani izlaz na drugoj. 

1 hour ago, mraki said:

Ma jasno sve, samo sam primetio kako je u retkim obraćanjima spustio loptu.

A za mere, šteta što on ili opozicija nisu prvi predložili policijski čas. :dry:

Manijak ce sad da razmatra da malo pusti penzionere napolje u vreme policijskog casa. Ili racuna da je vec zaboravljeno da je to Djilas predlozio a on zakukao kano soko sivi da ce svi da poumiru ako ga poslusaju ili su mu smislili neki mutljag da sad kao moze a onomad kad je Djilas predlozio nije moglo jer... nesto ce da smisle o tome koliko je zanemocao virus u poslednjih desetak dana.

Izjebes i izmaltretiras milion ljudi samo da bi spustio kitu politickom protivniku, to moze da uradi samo psihopata. Mada, kad vidim ovu babu pitam se koliko ce njih uopste da shvati da samo njegovoj patologiji mogu da zahvale sto ih ni taj jedan sat dnevno nije pustao iz kuce.

Dankan Ajdaho

Samo da prijavim da je moja majka tu negde. Jedino se još nije (valjda je sramota) javno izjasnila. Inače, ako se slučajno pomene vučić, izraz lica i stav joj se prmeni u nešto između egzaltacije, epifanije i euforije. Sa sve suzama u očima. Kao da posmatra Isusa kog upravo pribijaju na krst da bi ispaštao naše grehe.

Edited by Dankan Ajdaho
[mention=2693]pt 2.0[/mention]

Koliko je umrlo kod nas? Ja sam na brzinu našao 3, po jednog u Ćupriji, Varvarinu i Čačku. Zna li neko za još slučajeva?
Leskovac, žena infektolog, valjda se vratila iz penzije da pomogne...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Samo da prijavim da je moja majka tu negde. Jedino se još nije (valjda je sramota) javno izjasnila. Inače, ako se slučajno pomene vučić, izraz lica i stav joj se prmeni u nešto između egzaltacije, epifanije i euforije. Sa sve suzama u očima. Kao da posmatra Isusa kog upravo pribijaju na krst da bi ispaštao naše grehe.

moja keva bi ovu babu raskosala i nahebala bi joj se svega po spisku :D

• James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic