Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Vrlo moguće je i da Psiho igra višestruku igru i obećava popovima lizanje kašike, da bi na kraju sve mogao da svali na neku od strana: popove, Kona ili Djilasov internet. Kako god da bude, nije on ništa kriv, nego, eto, narod hteo liturgije, Kon nije dao lizanje, internet pljuvao Kona itd., on svakako nije ništa kriv, ali pucajte, udrite ako sam kriv, evo dete mi bolesno a vi nemojte zbog toga imati milosti, i za ove stotine nabavljenih respiratora sam kriv, ja, ja, ja.

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

 

I to je jedna od opcija...

 

Zbog onog "privremeno iskljucenje"?

Da, zbog toga.

 

Mada, opet, mozda se privremeno povlaci sa fejsa da ne slusa komentare, a    povlaci se stvarno iz tima...

Link to comment

Ako se ispostavi da se Kon povukao zbog nesuglasica oko zatvaranja uskrsa, ovu državu i crkvu treba spaliti napalmom, uzorati, posoliti i poprskati natrijum hipohloritom od 25%

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

dobro jel imamo neki praznik trece verske zajednice da ih odvalimo pokazno :isuse:

 

jedna rech. kampanja.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

imamo sutra jedan od najvećih jevrejskih

Link to comment

da se covek povuce zbog komentara na fejsbuku je presmesno. ako mu je to stvarno razlog, onda i bolje da je otisao.

 

mislim da mu se pre smucila celokupna situacija. vlast ga zajebava i vodi kampanju, gradjanima dopizdelo vise sve a na kraju ce za svi svinjarije on biti odgovoran. druga opcija je da ucestvuje sa Sizojem u kampanji i da se sada igra malo ocu kakim/necu kakim jer ovom to zbog necega treba. treca, i najgora opcija, je da ovi stvarno hoce da dopuste liturgiju. i da je ovo potez kojim on pokusava to da spreci. tu ce ludaci da pristanu da nema liturgije, Kon ce se vrati, pohvali predsednika kako se samo zbog njega vratio, Sizoje ce nastaviti da se dere kako smo neposlusni, i vracamo se u status quo. usput ce dok traje papazjanija ispod zita da oslobode ovog iz Nisa, jer eto, nije znao, a jedan radnik bez simptoma dosao na posao i zarazio 200-300 ljudi za dan, a on cim je video, prijavio

Link to comment
5 minutes ago, Ravanelli said:

Ja jedino sto vidim jeste da mu iz konteksta vade gomile gluposti

 

Netajkunski slobodarski mediji od pre jedno 4-5 minuta piče sve u 16 da je predsednik na kolenima i da moli Kona da se vrati, i ako je potrebno, da će sebe uštinuti za rame dok ga onako, stvaaarno ne zaboli, eto i tu će žrtvu podneti da bi se Kon vratio.

Link to comment

Ne verujem da ovo ima veze sa hejtom po mrezama, verovatno je to samo izgovor.

 

Ako se secate, Kon je jos na pocetku najavljivao ostavku ako se ne zatvore skole. Pretpostavljam da je i to i ovo sada vid njegovog pritiska na Psiha. Onaj put zbog skola, ovaj put verovatno zbog predstojeceg Uskrsa. 

 

Verujem da je i unapredjen u visi cin pre neki dan da bi se odobrovoljio malo.

Link to comment

Bice to jos jedna pobeda. A uskoro pobedjujemo virus i koronu i sve. Otvaramo, zatvramo, radimo sto niko drugi ne moze jer smo tako u mogucnosti. Najbolji smo u Evropi, svetu i glalaksiji a i sire.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...