Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, dùda said:

jako smrdi ova priča sa konom

 

Pretpostavljam da je problem postojao od samog početka i da je pokušavao da radi svoj posao uprkos budalama i partijskim poslušnicima u kriznom štabu, i uprkos pritiscima odozgo. Sigurno postoje dublji razlozi od optužbi zbog situacije u Nišu.

Link to comment
Dobro, nije on jedini valjda, ima tu jos neki strucnjak da se nadje. Koga nema bez njega se mora, teraj dalje. 

ima sigurno. samo je pitanje kako sa kampanjom. ali to je pitanje za svakog.

 

sad je dakle pitanje da li ce hrishcani da mu vrate milo za drago na izborima ili ce da ih baci lavovima. teshka muka, realno.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Frile said:

 

U situaciji gde mora da se bori protiv politikanata umesto protiv virusa, i na kraju kad treba da trpi optužbe poput tvojih - i treba da da ostavku. Nema tu posla za njega, ima toliko njih koji se smatraju bolje upućenim i stručnijim.

frile objasnio.

sad nas vi lecite od korone, ti malvo prvi 

Link to comment
12 minutes ago, Frile said:

 

Pretpostavljam da je problem postojao od samog početka i da je pokušavao da radi svoj posao uprkos budalama i partijskim poslušnicima u kriznom štabu, i uprkos pritiscima odozgo. Sigurno postoje dublji razlozi od optužbi zbog situacije u Nišu.

 

Pa ako je tako i ako zeli barem promil kredibiliteta nek kaze konkretno sta, ovako ce mi ostati u secanju samo onaj njegov kez iza ludog Nestora dok poziva na soping u Milanu.

Link to comment

ako je zbog vaskrsa, apsolutno ima istu odgovornost kao ostatak menanzerije. pisanje pateticnih objava na fejsbuku svakako nije odgovor na problem.

nek mu neko javi da je doktor u rl, a ne samo na fejsbuku.

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Ja sm ubeđen da ima vece sa crkvom i nedeljom

ili će ovaj manijak, koji možda ima osećaj kako mu stvari klize iz ruku pogasiti društevene mreže ?

a ovo mu dobar izgovor ?

da li je to moguće ?

 

ed.

jer nema nigde na Konovom profilu da je čovek to sve izjavio

Edited by dùda
Link to comment

Jedna od vrlo mogućih opcija je da je ovo uobičajeni PR igrokaz i stvaranje većeg problema od samog problema:

 

1. Kon daje ostavku zbog hejtera - sam kaže "privremeno"

2. Vučić pizdi na hejtere, kritizere i stvara se slika "Jel vidite šta se dešava kada samo postavljate pitanja i ukazujete na probleme bagro"

3. Vučić moli i kumi i plače sa suzama u očima i javno poziva Kona da se vrati

4. Kon se vraća

 

Dakako, sve je skup sitnih stvari, vrlo je moguće i da je Konu dopizdilo da verovatno samo paravanski bio vođa štaba i da je ovo bio jednostavno jedini način da opravda ostavku, ili ovo sa crkvom i nedeljom, mada lično u to ne verujem.

 

Ono u šta dabome ne mogu da poverujem je da je njega stvarno iznervirao fejsbuk, i da je malo otišao s foruma. Takva neverovatna neodgovornost jednostavno ne postoji.

Link to comment
2 minutes ago, fargo said:

Ja sam skapirala da se povlaci sa fejsa, a ne i kriznog staba?🤔

 

I to je jedna od opcija...

 

Zbog onog "privremeno iskljucenje"?

Link to comment
12 minutes ago, renne said:

Ja sm ubeđen da ima vece sa crkvom i nedeljom

 

+1

 

Opcije:

 

1. Ako Vučić pristane na zahtev SPC povećaće se broj zaraženih u nedelji posle Vaskrsa. Moraće da deli odgovornost iako je bio protiv toga, kao i što je protiv toga cela struka. To će onda biti politička a ne strukovna odluka a odgovornost se deli.

 

2. Ako Vučić odbije zahtev SPC dolazi u nezgodan položaj pošto je aktivni pripadnik druge verske zajednice. Neka budala će ga već napasti zbog toga.

 

1+2=3: Najbolje je da se (privremeno) povuče

Edited by slow
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...