Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, gospa buba said:

ovo poslednje pogotovo.

 

mislim, ako pusti liturgije, shto je onda zakljuchao katolike :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

ja ne vidim nikakvo opravdanje ali baš nikakvo

ako se to desi, biće to onda svinjarija neviđena

ali, što moj muž kaže, sumnjivo mu što to iz crkve uopšte traže, jer se zna da se to sve korodinira, dakle ne pitaju slučajno 

Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Ovo je odvratno iz svakog mogućeg ugla. Da li kao dezerter (ej, čovek vojno lice), da li kao glavni epidemiolog koji uredno prima platu sve dok ne dođe virus i napravi epidemiju, da li kao kao pion u Vučićevoj neprekidnoj PR šahovskoj partiji, da li kao stručnjak koji je pravio pogrešne procene i sad više neće da se igra, da li kao ozbiljan i mator čovek koji se ponaša kao uvređena šiparica...

apsolutno

čuj, napadi po društvenim mrežama :isuse:

Link to comment
ja ne vidim nikakvo opravdanje ali baš nikakvo
ako se to desi, biće to onda svinjarija neviđena
ali, što moj muž kaže, sumnjivo mu što to iz crkve uopšte traže, jer se zna da se to sve korodinira, dakle ne pitaju slučajno 
oni kao pitaju on ih kao pusti

sent from bubamoto

Link to comment
9 minutes ago, Malvo said:

Ovo je odvratno iz svakog mogućeg ugla. Da li kao dezerter (ej, čovek vojno lice), da li kao glavni epidemiolog koji uredno prima platu sve dok ne dođe virus i napravi epidemiju, da li kao kao pion u Vučićevoj neprekidnoj PR šahovskoj partiji, da li kao stručnjak koji je pravio pogrešne procene i sad više neće da se igra, da li kao ozbiljan i mator čovek koji se ponaša kao uvređena šiparica...

 

U situaciji gde mora da se bori protiv politikanata umesto protiv virusa, i na kraju kad treba da trpi optužbe poput tvojih - i treba da da ostavku. Nema tu posla za njega, ima toliko njih koji se smatraju bolje upućenim i stručnijim.

Edited by Frile
Link to comment
3 minutes ago, Frile said:

 

U situaciji gde mora da se bori protiv politikanata umesto protiv virusa, i na kraju kad treba da trpi optužbe poput tvojih - i treba da da ostavku. Nema tu posla za njega, ima toliko njih koji se smatraju bolje upućenim i stručnijim.

ok. ali onda se kaže tačno zašto odlazi

a ne ovo. pa juče se saznalo za gerontološki u nišu. kad je to pre stiglo da ga toliko ljudi optuži ?

minhauzenovska laž. jako smrdi ova priča sa konom.

Edited by dùda
Link to comment
5 minutes ago, Frile said:

 

U situaciji gde mora da se bori protiv politikanata umesto protiv virusa, i na kraju kad treba da trpi optužbe poput tvojih - i treba da da ostavku. Nema tu posla za njega, ima toliko njih koji se smatraju bolje upućenim i stručnijim.

 

Vojno lice, glavni epidemiolog, mnogogodišnji primalac plate iz državnog budžeta. 

Nisam ga ništa napadao pre ove objave, ali za ovu objavu je zaslužio kofu pljuvačine: da li kao dezerter, ili Vučićeva pudlica, ili mentalno labilan lik na vrlo odgovornoj poziciji.

Ako pristaje da igra Vučićevu farsu protiv lizanja kašike, onda je na sve to i čovek bez integriteta.

 

Edited by Malvo
Link to comment

Oh kako li će samo DJV opet da priča o hejterima sa interneta i sa tajkunskih medija koji su stalnim kritikovanjem oterali Kona...

 

Ko kec na desetku da vlast može da kaže "pomrećete ko pacovi, a krivi ste sami, jer ste vi, baš VI SVI oterali njega"

Link to comment

u ovoj zemlji nishta nije ono shto se vidi. chak ni predsednikove suze. ako ima da to nije jasno, ne znam shta jeste.

100% nestor pobedijo!

sent from bubamoto

Link to comment

evo priča Gorica da je otišla na Konov profil na fb i da nema takvog teksta ostavketm

 

ed.

više verujem u neke druge razloge, verovatno mu se ovo podmeće

Edited by dùda
Link to comment

Popizdija nam ćaća..

 

Nije mu Usnija dao dovoljno veliki cvarak i Konara rece putuj psihopato.

 

Svakako se nije uklapao u ostale prisutne.

 

Sad ce Alek sve morati sam.

Link to comment

Vrnuce se kada ga pozovu da zaboravi na hejter koji unistavaju srbiju. Dobice ce cin general-majora ako ne bas i vojvode. Mada, GC u Nisu moze biti samo izgovor za opsti haos u pozadini koji traje od februara. Lepo se povuce jer zna da je haos i skine odgovornost sa sebe.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...