Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Zamisli otirac preko koga je krpa natopljena dezinfekcionim sredstvom, i eto ti slike [emoji3]
aa, hvala. barijere...

zamišljah nešto kao neke prepreke kao za ograničanje pristupa vozilima pa ideš cik-cak

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

Pa, samo neka mi dodje posle ovog neki veselnik da svira kurcu kako mora da glasa za ovu stoku jer je ucenjen poslom, bla, bla,... Grkljan ima da mu iscupam.

pa vecina je i mislila da je posao ljubichice, bele rade i pare na rachun. sad shto se gospod nasmeje planovima kad god moze, to je druga pricha. ko je od njih mislio da ce morati da donosi ikakve ozbiljne odluke koje se tichu opstanka i josh ne daj boze da bude odgovoran za to :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment
1 minute ago, Bambula said:

Dakle bitno je da se lovili ljudi po Gazeli, a za to vreme im u gerentoloskom centru bile dozvoljene posete :ph34r:

 

 

 

Ja sam govorio to celo vreme. Sve je kod ove vlasti samo gledanje rejtinga. Fabrike i gradilista nisu zatvorili zbog izbora. Samo je to vazno.

 

Link to comment
5 minutes ago, mlatko said:

aa, hvala. barijere...

zamišljah nešto kao neke prepreke kao za ograničanje pristupa vozilima pa ideš cik-cak

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Moj brat na svom spratu stavio plastiku od poda automobila, napunio je nekim dezinfekcionim sredstvom (ne znam koje je sredstvo) i unutra stavio sundjer. Pa ko izadje iz lifta, moze da ugazi u to i dezinfikuje obucu.

Edited by Nesh
Link to comment

Da li se zna koliko tocno Srbija ima respiratora?
Vidim da se stalno provlace fraze (i sad to govori ovaj Tiodorovic) "dovoljno", pa Vucic kaze da su placeni ali ih nema fizicki, te da ce on licno Air Serbia avionom po njih u neke magacine.

Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk

Link to comment

Ako se zeli da se ovo stavi pod kontrolu do kraja maja, moraju se pod hitno obustaviti poslovi na gradilistima, frabrikama koji nisu od znacaja za funkcionisanje drzave. Mora momentalno veliki broj testiranja. U dobrom se pravcu tu krecemo. Ne sme se vise gledati samo na izbore. U suprotnom ce biti pomor starijih ljudi kada se mere ublaze jer nam je virus izmakao i masovno je prisutan u populaciji.

Krajnje dobronamerno ovo kazem.

Edited by pasha
Link to comment
7 minutes ago, Bambula said:

Dakle bitno je da se lovili ljudi po Gazeli, a za to vreme im u gerentoloskom centru bile dozvoljene posete :ph34r:

 

 

bitno je i da su lovljenje 45 vozila na gazeli u gradu sa milion vozila, u danu kad su objavili promenu tajminga sinoc za sutra, proglasili za skandalozno krshenje mera.

kao i 700 privedenih u gradu od 2 milona. mislim 700 privedenih i da je sve novi beograd. i onda da se na osnovu toga zasniva izveshtavanje o skandaloznom ponashanju gradjana i donose mere na osnovu toga. sam gospod zna da li cemo imati uporednu statistiku o kriminalnom ponashanju gradjana u vanrednom i nevanrednom stanju. pretpostavljam da ne.

Edited by gospa buba
Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Ne razumem to za gerontoloski centar? Zar zbog obicnog gripa sve posete takvim ustanovama nisu bile dozvoljene jos od februara, ti nisu dobili dopis?

pa navodno si i ovde bile zabrane, al je bilo i poseta i izlazaka

 

:isuse:

 

Link to comment
3 minutes ago, Babu Bhatt said:

Da li se zna koliko tocno Srbija ima respiratora?
Vidim da se stalno provlace fraze (i sad to govori ovaj Tiodorovic) "dovoljno", pa Vucic kaze da su placeni ali ih nema fizicki, te da ce on licno Air Serbia avionom po njih u neke magacine.

Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk
 

 

Državna tajna valjda

Link to comment

ja jos jednom da pomenem da na Umci ima 14 korisnika zarazeno, jos od prosle subote (tada su stigli rezultati). Do danas (9 dana od kada je potvrdjeno testom da su pozitivni) ni jednom korisniku se nisu razvili simptomi. Daj boze da slicna prica bude i sa ovim u Nisu.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...