Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

ja ću da napravim odgovarajući podnesak/pelcer ka ustavnom sudu (ako zaista bude ovakve mere), pa može samo da sa popunjava i dostavlja kad ovo prođe

Podeli kada završiš

Link to comment
2 minutes ago, Aleksija said:

verujem da je vucic bio zgranut kad se neko, stidljivo, usudio da mu kaze da ne moze da se ispinuje bas ceo narod da je jeo, ako nije. jedan deo bi se dao uveriti.

nisam nadležan da dam procenu, moja profesija ne podrazumeva nošenje belog mantila ;)

Link to comment
2 minutes ago, Bambula said:

 

Radila je to vojska, ali kao sto rekoh na mnogo manjoj teritoriji.Moglo bi to recimo da je kriza u Vojvodini ili Sumadiji, ovako veoma tesko,a da to lici na nesto. 

 

Videcemo ako zatvore delove Beograda, tada mogu da razmisljaju o tome jer nece snabdevati celu teritoriju, jos uvek ima gradova i opstina koje se relativno lako kontrolisu medjumesnom izolacijom

Link to comment
7 minutes ago, Apollo Creed said:

Naravno da će uraditi 24/7

Neće niko donositi ništa,nego će,tipujem,dozvoljavati da se kupuje jednom u 3,4 dana.

 

Па пази и то ми је нејасно како да изведе. Опет ти треба људство да би контролисао ко из ког домаћинства иде.

Link to comment

To je vec realnije.

 

Ili jednostavnije, ako na celoj teritoriji bude totalna zabrana kretanja,podele vreme za nabavku po naseljima, a dalje jos i po odredjenim zonama vecih naselja, tipa 10 ulica od do, pa sledecih 10 i tako obuhvate celo vece naselje.Za manja naselja opet da bi izbegli guzve odrede isto i sve se to zavrsi bez guzve. 

 

Jer tek je suludo u totalnoj zabrani kretanja, odrediti recimo od 12 do 15 vreme za kupovinu pa tu bi guzve bile ogromne. 

 

Nije da smo zaboravili par nepar. 

Edited by Bambula
Link to comment
3 minutes ago, Friend said:

Ma nema sanse 24/7, sta se lozite na njegove budalastine. :fantom:

 

Ja isto mislim da je naprosto odvalio, ali hoću da kažem da su oni u stanju da to samo tako urade i to bez plana, programa, ičeg.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ko da ne znaš kako je, jbt, šta maš da se skenjaš...

 

Inače, ja mislim, da ako vija rejting, sledeća mera jeste 24/7 lockdown... 100% mu to i fokus grupa govore...

 

Nemate pojma koliko sam se naslušao da tako i treba, a ne da se oni™ švrćkaju po parkićima i prave roštilje dok ja radim/sedim kod kuće... Malte ne svaka starija osoba sa kojom sam pričao ili nako ko radi u marketu/prodavnci/apoteci...

 

Ljudi nisu normalni, majke mi...

 

 

Isto. Ne verujem šta slušam ovih dana. 24/7 kao jedino rešenje. Vućič bre ladno u mojoj okolini kupio par ljudi, što kolega što rođaka, svojim nastupima tokom ove pandemije. Prsli smo načisto. 

 

Ausvajs mi u firmi menjaju treći put. Prvo bilo ime prezime i jmbg, radno vreme i gde radim, za celu nedelju. Pa onda prešli na dnevni ausvajs koji važi pola sata od završetka radnog vremena, a danas me sačekao treći gde su mi ubacili i marku vozila i registraciju. Ne smem povezem kolegu ako ga ne prijavim u firmi da ide sa mnom jer i na njegovom ausvasju mora da stoje podaci mog vozila. 

Link to comment

Treba ovom narodu cvrsta ruka

Sad je najbitnije da se suzdrzi virus

24/7 treba da se uvede zbog kurve, verujte mi, procitao sam par clanaka na internetu oko ovog sranja

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
5 minutes ago, Bambula said:

Vandredno je stanje i SNS na vlasti, tako da "nista nas ne sme iznenaditi" :s_p:

 

Ja ću sutra da kupim za svaki slučaj kilo-dva pasulja da ne umrem od gladi ako budale to uvedu, slabo imam poverenja u SNS logistiku.

Link to comment

vojska nije imala lopate ašove i čamce kad je trebala pomoć za nekoliko hiljada ljudi u Obrenovcu, a ovde se razrađuje plan da vojska brine o 7 miliona ljudi u trajanju od nekoliko nedelja. nemojte se zajebavati :D

Link to comment

shto ih ne sprechava da proglase i onda po ceo dan emituju pokretne slike o tome kako vojska hrani narod, narod blagosilja spasioce. ne vidim problem.

moze malo posle da se odrazi na rajting™ kod ovih shto ne budu naslikani na televizor kako ih zbrinjavaju.

sent from bubamoto

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

vojska nije imala lopate ašove i čamce kad je trebala pomoć za nekoliko hiljada ljudi u Obrenovcu, a ovde se razrađuje plan da vojska brine o 7 miliona ljudi u trajanju od nekoliko nedelja. nemojte se zajebavati :D

 

pa nas ne brine da li je to izvodljivo, znamo da nije :) brine nas ludilo zvalavog i njegova mastermind ideja da osudi narod da gladuje

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...