Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ne mogu da verujem!?! 

Ovde se bavite razrađivanjem Vučićevog baljezganja od sinoć.

Da Bog da lepi, neka sve ode na početku režima 24/7 u tri lepe .....  

gde mu je mesto.

Link to comment
17 minutes ago, vathra said:

Снабдевање свих грађана би могло да се уради по кинеском моделу, да спреме неколико типских пакета намирница, затим да их истоваре управнику зграде и да се он даље бакће са тим, зове станаре интерфоном итд. 

Сва срећа па људи данас (осим пензоса) једва чекају да види пакет белог брашна тип-500, литру дугуотрајног млека и литру рафинисаног сунцокретовог уља. Буквално да помреш од дијабетеса и холестерола кад већ не може корона.

 

 

Edited by Хетерија
Link to comment

 

 

Po ovom istrazivanju stanje u vojsci je lose. Zanimljivo da je odgovor vlasti na objavljivanje istrazivanja izostao jer je bas tada pocela izborna kampanja i sama pandemija u Srbiji.

Link to comment
8 minutes ago, Bambula said:

Vidim imao si srece da nemas dodira sa vojskom :D

 

Ne vidim problem, ako moze da se uradi ima kako ako se hoce

 

Ti u stvari pricas o pravoj sfrj vojsci :D 

 

Sto se tice snabdevanja, to sam zaboravio, pa ne treba, sve smo vec kupili, jos jedna/dve  vece nabavke i toeto

Link to comment

Да се резимирам ако није било јасно, снабдевање грађана врло тешко изводљиво чак и типски пакетима, незадовољство тим може бити велико, а некаква корист дискутабилна. 

Link to comment
24 minutes ago, harper said:

Besmisleno je uopste se baviti ovim najnovijim Vucicevim ludjenjem. Cak i da dodjemo do Bambuline argumentacije o organizacionoj spremnosti vojske da se suoci s ovakvim izazovom, mi pricamo o vlasti koja nije umela jedan jebeni trg da renovira po projektu vec je preslagala kocke tri puta dok nismo svi pobenavili od muke. Ko da organizuje iz Grada ovakvu operaciju? Vesic Goran? Pa, njegova slika stoji u recniku pored reci "nesposobnost", covek je upropastio sve cega se dotakao u zivotu.

 

Što ne znači da to neće uraditi. Ja sam bio u neverici kad su rekli da zatvaraju železničku stanicu, premeštaju autobusku u Beogradu, ukidaju međunarodnu prugu do Subotice,  pa su sve to uradili. Imaju samopouzdanje, to im ne nedostaje.

Link to comment

ma kakvi, ova mera je moguća jedino na nekom vrlo ograničenom području, tipa da zatvore Vidikovac i Mirijevo i obezbede snabdevanje. u pogledu čitave države apsolutno nemoguće. nemoguće je i u pogledu celog Beograda.

Link to comment
Сва срећа па људи данас (осим пензоса) једва чекају да види пакет белог брашна тип-500, литру дугуотрајног млека и литру рафинисаног сунцокретовог уља. Буквално да помреш од дијабетеса и холестерола кад већ не може корона.
 
 
A mogu i mleko u prahu da nam daju, jbg teška su vremena. Taman da se i zvanično vrate vesele 90-te...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Anonymous said:

 

Što ne znači da to neće uraditi. Ja sam bio u neverici kad su rekli da zatvaraju železničku stanicu, premeštaju autobusku u Beogradu, ukidaju međunarodnu prugu do Subotice,  pa su sve to uradili. Imaju samopouzdanje, to im ne nedostaje.

 

Nije samo to, imam i ja samopouzdanje pa ne izlazim nigde, posao kuca i jurcam ko vampir da me ne uvati mrak, oni imaju nouhau ai to sto kazes, imaju i dela

 

Po njihovim merilima

Edited by villiem
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

ma kakvi, ova mera je moguća jedino na nekom vrlo ograničenom području, tipa da zatvore Vidikovac i Mirijevo i obezbede snabdevanje. u pogledu čitave države apsolutno nemoguće. nemoguće je i u pogledu celog Beograda.

 

Naravno da je nemoguće, ali to i dalje ne znači da neće probati. To su budale, ne treba pričati o njima u normalnim kategorijama.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

 

Ne vidim problem, ako moze da se uradi ima kako ako se hoce

 

Ti u stvari pricas o pravoj sfrj vojsci :D 

 

Sto se tice snabdevanja, to sam zaboravio, pa ne treba, sve smo vec kupili, jos jedna/dve  vece nabavke i toeto

Pa i ova vojska radi po tom sistemu, nije se to nista promenilo od 2008 kad sam okacio uniformu o klin.Jos se u vosjci sve radi po lancu komandovanja koji je uzasno glup i spor,a u 99% nelogican.

 

A i taj problem da preskoce, opet ostaje problem logistike jer za takvo snabdevanje cele zemlje.Tu za svaki veci grad treba bataljon, a za grad tipa Beograda i citav puk. 

 

Radila je to vojska, ali kao sto rekoh na mnogo manjoj teritoriji.Moglo bi to recimo da je kriza u Vojvodini ili Sumadiji, ovako veoma tesko,a da to lici na nesto. 

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

ma kakvi, ova mera je moguća jedino na nekom vrlo ograničenom području, tipa da zatvore Vidikovac i Mirijevo i obezbede snabdevanje. u pogledu čitave države apsolutno nemoguće. nemoguće je i u pogledu celog Beograda.

verujem da je vucic bio zgranut kad se neko, stidljivo, usudio da mu kaze da ne moze da se ispinuje bas ceo narod da je jeo, ako nije. jedan deo bi se dao uveriti.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...