Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

:mellow:

ne znam poreklo ćebeta ,deka je nemacka reč, tj poreklo. moji i svi okolo govore deka, msm da se u rvackoj isto tako zove

kakogod želim vam da ne nosite ni deku ni ćebe van kuće

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

nikad nisam gledala tu predstavu

 

 

Topla preporuka za dane kada te ovo stanje full smori. Onda ces i znati zasto me je asociralo.

Link to comment



Ne, bolje je da se naredna tri meseca kupam hladnom vodom ili perem veš na ruke, i da mi na vratima stoji naoružani vojnik koji će da mi određuje gde ću da idem i šta ću da radim, zbog virusa koji je do sada potvrđeno zarazio manje od 0,01% čovečanstva. 
 
Niko ne spori da su određene mere neophodne - ograničenje putovanja, sportskih događaja, zatvaranje kafića, tržišnih centara, nošenje maski i rukavica, itd. Ne i da se ide u drugu krajnost i da se ruinira sve ostalo zbog pandemije, i da nas sprovode naokolo kao po nekakvom logoru.


Plus tisuću. Ljudi su u run to the hills modu kao da je Ebola sišla u Evropu. Nismo i nemojmo ponoviti greške Španije i Italije (El Klasiko, skup u Madridu i tekma lige šampiona kad je već krenula epidemija u tim zemljama). Dali bi SNS uhljebima da nam organizuju 24/7 zabranu jbt. What could go wrong...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

ko je srbin i srpskoga roda

casno cebe u ruke uzima

te s njim leze u postelju belu

a ko deku u uzglavlje stavlja

i odbija srpskijeh cebadi

ne imao od srca poroda

od ruke mu nista ne rodilo

rdjom kapo dok mu je kolena!

 

Link to comment
mellow.gif

ne znam poreklo ćebeta ,deka je nemacka reč, tj poreklo. moji i svi okolo govore deka, msm da se u rvackoj isto tako zove

kakogod želim vam da ne nosite ni deku ni ćebe van kuće

SM i dalje jedan oboleo, apdejtovali su sajt. Ali u samoizolaciji sa 330 na 780 porastao broj za jedan dan. Dakle, pouzdan sajt jako biggrin.png

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

 

Uzivaj...!

 

 

 

 

evo bas sam planirala

update za SM -  pored onih epidemiologa ostali testirani negativni, sad videće se u predstojećima danima, sad su u samoizolaciji

@arheolog1981 pec stop!

ne gledam taj sajt, ne azuriraju ga uopste ocigledno

Edited by InvisibleLight
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...