Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

^ Super. 

 

U mom okruženjutrenutno  bar deset ljudi ima temperaturu, nos, grlo i tako dalje, a po apotekama i gradu ljudi idu traže lekove i krkljaju po prodavnicama i svuda baš. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Taihoskopija said:

^ Super. 

 

U mom okruženjutrenutno  bar deset ljudi ima temperaturu, nos, grlo i tako dalje, a po apotekama i gradu ljudi idu traže lekove i krkljaju po prodavnicama i svuda baš. 

Sve se nadam da su kljoknuli uz ove hladne dane. Nemamo kulturu da se izolujemo i ne zarazavamo okolo pa makar bio i neki bezazleni virus.

  • +1 4
Link to comment
Sve se nadam da su kljoknuli uz ove hladne dane. Nemamo kulturu da se izolujemo i ne zarazavamo okolo pa makar bio i neki bezazleni virus.
pumajkumu kamo srece da neko izmisli neshto, neki kao komad krpe, da moze da se zakachi na ushi. moze i da se zove maska. recimo [emoji38]ol:

ne da se progresu do potoka nikako dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 5
Link to comment

ko to zna. poshto je u svakoj polovini odeljenja bilo po 4+ dokumentovano pozitivnih (and counting), svi su poslati kuci, bez nastave (!), do ponedeljka. sad shalju poruku - ako ste zdravi i zelite da dodjete u shkolu sutra, lajkujte ovu poruku rolf.gif

drzavi je samo vazno da se ne vidi, nishta drugo. da bar neko bude u shkoli, ovi ostali imaju koleru, kovida nema. takva je verujem i statistika virusa obichne prehlade. slabog virusa slabe prehlade.

taman ukinuli u subotu, a ovi mali gadovi se u ponedeljak porazboljevali dry.png



mislim, da li lazu? da li je trava zelena a srbi jedu viljushkama :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.







  • +1 2
Link to comment
On 16.3.2022. at 8:50, pop-up said:

Ima li neko predstavu koliko dugo je zasticen neko ko je prelezao?

Kolega imao koronu u novembru, sad opet pozitivan. Sin od koleginice preležao oko Nove godine, opet ga uhvatilo, gore nego prošli put.

Verujem da ima svetlijih primera, ali dešava se i ovo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Prekjuče sam, poslom, ušao u zgradu poliklinike UC. Tamo i dalje traju radovi, majstori normalno ne nose maske. Ne nosi ni zdravstveno osoblje na spratu na kome sam bio. 

Link to comment

Šetam, slušam, kaže neka žena u prolazu kod njih u porodilištu kovid pun puncijat. Spremaju ih za zatvaranje, čim prođu izbori. Kao i da tu gde radi niko živ ne nosi masku.

Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jbt

:gospode:
 

 

koliki su bili brojevi preminulih u januaru i fenruaru ‘19

Jel to beše gripčina neka tada bila ili sam pobrkao nešto?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...