Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pa ova Adzic je drugu pesmu pevala pre nekoliko dana, doduse ovaj Udovicic je bio razumniji 
Ne znam, ali onaje uvek bila najglasnija o ozbiljnosti situacije, i u ranijim talasima.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne znam, ali onaje uvek bila najglasnija o ozbiljnosti situacije, i u ranijim talasima.







... Shiit has hit the fan
 

Jeste. Mislim da jednu od poslednjih izjavapre desetak dana. Totalno razlicita od ove. I onaj iz Nisa je izjavljivao tako. Evo sad sta se desava 

Link to comment
4 hours ago, mlatko said:

Kako ne razumete da je "višak" broja preminulih uslovljen porastom broja imigranata i povratnika u Maticu? 
 

ne brt 

poznato je da je nacija 2021 dve godine starija od nacije 2019 godine, te više i umire 

šta tu nije jasno :fantom: 

 

 

 

 

 

:covid19:

  • +1 1
Link to comment

Znamo da omikron probija imunitet stečen preboljevanjem ili vakcinacijom, tako da je sada taj procenat približan –imamo oko 60 odsto nevakcinisanih i oko 40 odsto vakcinisanih"

 

Eto..jel vidite da je pelcovanje Qrac zivi i da ste dzaba davali ruke Gejcu na cipovanje..

 

Svi cete dobolite..svi !!!

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, vememah said:

Pokušavam da zaključim na koliko % je Omikron kod nas, a ovaj izveštaj iz bolnica ukazuje na to da je Delta još uvek prisutna u značajnom nekom procentu. Na ourworldindata.org se može videti da, iz nekog razloga, u Nemačkoj dominacija Omicron-a ide dosta sporije od recimo UK i Grčke. Bio je neki tekst, verovatno je isto kačio Vememah, da smo 31. decembra bili na ~30% Omikrona ako se dobro sećam. 

  • +1 2
Link to comment
I ne treba zaboraviti uz delta/omikron pricu da smo mi nevakcinisani. Ne mozemo se porediti sa zemljama u kojima je duplo vise vakcinisanog stanovnistva 
ali mi bash hocemo da se poredimo!

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...