Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

ja se danas posvađala u aromi 

mala radnja, nas 5 unutra + kasirka + još nekih dvoje radnika koji nešto slažu 

svi radnici uredno nose maske i nas tri ženske osobe takođe 

dva mulca bez maske, obojica 30-35 godina, jedan sa nekom idiotskom rokabili frizurom i u preuskom sakou i pantalonama, nabildovan 

pitam ja kasirka da li to kod njih nisu obavezne maske. kaže ona jesu ali nemam više snage da se ubeđujem 

i onda ja krenem da droncam o građanskoj neodgovornosti i sebičluku i još svašta nešto, ali niko me nije baš zarezivao :isuse:

 

  • Tužno 2
Link to comment

Malo su se pogubili sa karantinom. Jedan kolega vakcinisan sa dve doze pre sedam meseci. Majka mu zaražena i posle par dana mu stigne pismo u sanduče da mora u izolaciju na 10 dana, kao prošlo više od sedam meseci. Drugi kolega zaražen,pozitivan,njemu rekli nedelju dana i može na posao. Više ni oni sami ne znaju koliko je karantin, koliko kad si zaražen.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
13 hours ago, dùda said:

ja se danas posvađala u aromi 

mala radnja, nas 5 unutra + kasirka + još nekih dvoje radnika koji nešto slažu 

svi radnici uredno nose maske i nas tri ženske osobe takođe 

dva mulca bez maske, obojica 30-35 godina, jedan sa nekom idiotskom rokabili frizurom i u preuskom sakou i pantalonama, nabildovan 

pitam ja kasirka da li to kod njih nisu obavezne maske. kaže ona jesu ali nemam više snage da se ubeđujem 

i onda ja krenem da droncam o građanskoj neodgovornosti i sebičluku i još svašta nešto, ali niko me nije baš zarezivao :isuse:

 

 djesi vidjela rokabilija sa maskom.

 

meni se desilo da sam zaboravio staviti masku u lidlu. jos sam pricao na telefon tj. na slusalice, tako da mogu  da pljujem i bolje sirim bakcile i viruse. tamo kod paste i rize presretne me gospodin koji slaze robu i dostojanstveno mi otme kolica u dva poteza i izbaci me iz lidla. predivan osjecaj. :isuse:

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

upuca te tako bez najave :ohmy: emoji38.pngol:

djesi ti od doboja krampo, nema te 200 godina :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

postovoanje gospoja. tu sam ja, nadgledam vas. citam i razmisljam o cemu pisete.

 

bas me upuco baz najave. sve to, ali zadovoljini izrazi lica kolega potrosaca pri mojoj deportaciji iz lidla i osjecaj sramote se samo moze mjeriti sa noletovim ponizavanju na granici. obojica smo deopotovani i obojici narusena licna sloboda.

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment

Ja sam verovatno jedinstven slučaj. Uspeo sam da zaradim uraslu dlaku i aterom, tu jedno pored drugog, bas oko i iza uveta, na putanji maske. :isuse:

Mislim, nikad neću znati, ali osnovano sumnjam da je ona uzročnik.

Operisao pre neki dan, imam 3 šava i šetkam se opravdano bez maske jer mi je uvo u zavoju. :dry:

Doduše, nabudžio sam neku da se kopča pozadi, ali razmisliću još o tome.

Edited by mraki
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...