Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Jutros me zove trener, da mi javi da je pozitivan i da ću sam da treniram u teretani.

 

U povratku, prođem pored kovid ambulante u Vojvode Stepe i imam šta da vidim, dvorište puno, redina na ulici.

 

U Čarli Čaplina isto. Ozbiljno je ovo opet buknulo.

Link to comment
23 minutes ago, gospa buba said:

pa bash mnogo brzo.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ako se dobro secam, omikron se javlja posle 2-3 dana... to je shoping groznica 30-31... NG krece od sutra, prekosutra, tu ce tek da bude strasno...

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, gospa buba said:

pa bash mnogo brzo.

 

Sve su češće tvrdnje da je u pitanju virus koji se najbrže širi u istoriji čovečanstva (kačio sam malopre na opštoj temi). Reprodukcioni broj (R) nije najveći, ali je vreme između dve generacije veoma kratko.

 

 

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Omikron ima kraće vreme inkubacije...

Jutros slušam radio Beograd 1 i 202. Kažu da je kod nas delta dominantna, tako da je izgleda još gore od redova što makar nije omikron

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Jozef K. said:

Jutros slušam radio Beograd 1 i 202. Kažu da je kod nas delta dominantna, tako da je izgleda još gore od redova što makar nije omikron

Po onome što je na "zaraženima" napisao boža zvani pub, reklo bi se da je delta. A opet, rekao je i da je tri dana bila glavobolja. Zbunjujeće. I sranje, šta god da je. Pretpostavljam da on nije mator čovek, pa da i posle bustera stigne do upale pluća, baš je onespokojavajuće.

A još sa omikronom koji nam sledi, nisam pametna uopšte šta nam ostaje a čime bi mogli da se sačuvamo.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Moj drugar pokupio virus, ostao antivaks sve vreme iako smo ga svi tovarili kad god smo mogli...i sad ga je stigao. Njih troje su bili negde dan pre dočeka, sad su svi pozitivni i uvukli su rogove. Ne pominje više Nestorovića, beli luk i biološko oružje, ide kod lekara i ćuti ko bubica.

 

Link to comment
21 minutes ago, Jozef K. said:

Jutros slušam radio Beograd 1 i 202. Kažu da je kod nas delta dominantna, tako da je izgleda još gore od redova što makar nije omikron

 

Ako omikron i nije dominantan, biće za koji dan. Teško da je ovakav porast samo zbog delte.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Jozef K. said:

Jutros slušam radio Beograd 1 i 202. Kažu da je kod nas delta dominantna, tako da je izgleda još gore od redova što makar nije omikron

niti sam slušao, niti znam ko je pričao al pričaju glupsti 99%, daj bože da kod nas selektuju viruse jedan u 10k uzoraka

 

 

ispred kovida u omldbrgd 20ak ljudi, nije puno al s obzirom na način na koji su ustrojeni ovo je previše. u novembru kada je bio pakao tamo nikada nije bilo više od 3-4

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...