Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Da je bolest nema sumnje. Ali ovo definitivno znači da je u stvari tri puta više umrlo od kovida. Ostaje još oko 3-4 hiljade koji su umrli usled raspada zdravstvenog sistema. Dakle vrlo loše smo prošli, odnosno loše prolazimo. E sad i vrlo razumni ljudi govore kako smo odlično prošli i kako treba da vidimo kako su npr Česi propali i slično. Tako da Vučiću spin i te kako prolazi.

Link to comment
25 minutes ago, Arkadija said:

spacer.png

 

 

Esencija komentara na Blicu, na vest o delta soju.

 

Ne razumem njihovu potrebu da citaju takve vesti i jos komentarisu

Link to comment
5 hours ago, Jozef K. said:

Dobro, to je već neki pomak u priznanju da je mnogo više umrlo.

 

Kako da ne. Danas na covid.rs 0 umrlih, a moj insajd info iz Batajnice kaže u toku jučerašnjeg dana samo kod njih je bilo 5 exitusa.

Imaju malo pacijenata, to da, ali svi vrlo teški.

  • +1 1
Link to comment
On 29.6.2021. at 13:45, Jeremija said:

Ma zezam se, Miki je stara poltrončina, niko me tu ne iznenadjuje, pa ni Šekler, lukav je Vučić, mora malo da se pohvali i "druga strana"...

 

Nije on lukav nego zna da se nije rodio Srbin koji ce neki orden da odbije

Link to comment
2 hours ago, Tihajeza said:

 

Kako da ne. Danas na covid.rs 0 umrlih, a moj insajd info iz Batajnice kaže u toku jučerašnjeg dana samo kod njih je bilo 5 exitusa.

Imaju malo pacijenata, to da, ali svi vrlo teški.

Direktor mog lokalnog doma zdravlja objavio 1 preminulog :rolleyes:

Link to comment
17 hours ago, msv said:

Delta soj stigao i zvanično. Potvrđen je kod dve mlade, nevakcinisane osobe koje su se vratile iz inostranstva.

 

 

Neutemeljeno sam se nadala da neće još i da ćemo moći bar još malo da se pravimo da smo normalni. Ja ne mogu više. 

 

Link to comment
 
Neutemeljeno sam se nadala da neće još i da ćemo moći bar još malo da se pravimo da smo normalni. Ja ne mogu više. 
 
mozesh. nosi masku u radnji i busu i izbegavaj mlade ljude :ph34r:

ovo je sad pricha o njima. i shpanski grip je na kraju bio pricha o njima.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment

uvek ima nade. bilo je i proshle godine.


mislim. sve moze da prodje bez vakcine, a sve ima i svoju cenu. i svoj kraj. kako pande? lepi ko lutke, a nemosh da ih naterash da opstanu :ph34r:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
Link to comment

U lokalnom Hleb i kifle opušteno, prodavačice više ni na bradi ne drže masku, mušterije pola-pola. Maksi se još drži. Ja se sve nadam da će nekako da prođe samo od sebe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...