Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Neće krenuti isuviše brzo. Više smo na otvorenom. Biće veselo, posebno za nevakcinisane, a pride ćemo pobiti još malo penzionera. Klubovi razvaljuju svaki dan, kakva korona, kakvi bakrači. Hoćemo sve, hoćemo odmah.

Link to comment

I u GSP je pobeđena korona, to jest pola nije još čulo da smo pobedili.

 

Šta znam, meni malo postaje svejedno. Masku nosim unutra, u klabing ne idem već godinama, ali mi gužva napolju ne smeta, počela sam oprezno da se cmačem s ljudima kad se vidimo, a na poslu ćemo videti sutra kad se vratimo. Mada sam u petak imala privju, jer je dosta naroda došlo da donese komp, i svi smo jurili neki ćošak da možemo da sastančimo na timsu, ali dobro, i to će da prođe.

 

Krivo mi je da još ljudi umre ako ne mora, eto to mi je. Ali da se svađam i nerviram - ne mogu više. Presisala sam.

  • +1 4
Link to comment

Ne znamo koliko brzo će da krene. Kod mene u školi nedeljama nije bilo dece izolaciji, prethodne nedelje su za dva dana izolovana četiri učenika. Za dva znam da su iz iste porodice, zaraženo je mlađe dete (niži razredi OŠ). Iz još jedne porodice takođe tvrde da je dete prenelo koronu ostalim ukućanima.

Maske više ne nose ni prodavačice u nekim radnjama, većina se ponaša kao da je sve prošlo, one s maskama gledaju kao budale. Cirkuliše se međugradskim busevima u kojima je krkljanac, a masku opet skoro niko nema.

Mi stalno bijemo po istim greškama a očekujemo drugačiji rezultat, teško da to može.

 

  • +1 1
Link to comment

Danas bili na ručku u obližnjem Valter restoranu. Konobari maske nose isključivo na bradi, mi gosti svi bez. Opustili smo se.:ph34r:

 

Doduše, nije bilo puno unutra, tek po neki sto, napolju je bilo valjda skroz popunjeno.

Edited by Arkadija
Link to comment

žao mi je što nisam epidemiološki antropolog, sjajna studija bio mogla da se napiše samo vozeći se gsb-om. danas sam se posle hiljadu godina vozio javnim

prevozom, terminus borča pa sve do blokova. u borči smo pobedili koronu, 2/3 ljudi u busu je bez maske, a pola od ostatka je na bradi il da viri njonja. kako je autobus prešao dunav bukvalno na prvoj stanici je broj maskera skočio na cca 50%, a kada smo prešli i preko save broj maskera je skočio na stabilnih +80%

 

 

 

bombardujte borču 

 

e

bonus, informerovci ne veruju u koronu, blicovci razumeju poentu maske

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...