Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

29 minutes ago, Tsai said:

Zasto bi se osecao kao magarac kad si postupio racionalno i odgovorno? 

Zato što ova država nagrađuje i promoviše oportunizam.

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

odgovor se krije da se akamo sa ovim od januara a nismo ni pola fizichkog naroda vakcinisali. niti cemo.

sent from bubamoto
 

 

... misterija.

 

Moj rodjeni brat ce se "vakcinisati na jesen, kad krene sezona gripa"... ne postoji nacin da ga ubedim, sem da se posvadjamo na krv i noz. Obojica imamo veliki gubitak ali qratz, covek jednostavno nece. NIje antivakser ali nece sada

 

Ne razumem.

 

 

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Zato što ova država nagrađuje i promoviše oportunizam.

Istovremeno navodeći nekoga ko bi se možda sad i vakcinisao da "sačeka još malo, da vidi šta se nudi u sledećem krugu". Možda nagradno letovanje, ko zna, sky is the limit. 

Link to comment

Jel vi ljudi sa ovolikim zarom i inace brinete o zdravlju pojedinca i zajednice?  Ono, cimam svastiku da ode na papa test jednom godisnje, posvadjala sam se sa kumom jer pusi, pa jos pusi i u trudnoci, ubjedjujem zeninog tecu da popravi zube...

 

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Paul Gompitz said:

Jel vi ljudi sa ovolikim zarom i inace brinete o zdravlju pojedinca i zajednice?  Ono, cimam svastiku da ode na papa test jednom godisnje, posvadjala sam se sa kumom jer pusi, pa jos pusi i u trudnoci, ubjedjujem zeninog tecu da popravi zube...

 

Ovde pričamo o zaraznoj bolesti, tačnije rečeno, visoko zaraznoj. Pri tom , ljudi od te bolesti i umiru. 

 

Kapiraš razliku ?

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
8 hours ago, Caligula said:

 

... misterija.

 

Moj rodjeni brat ce se "vakcinisati na jesen, kad krene sezona gripa"... ne postoji nacin da ga ubedim, sem da se posvadjamo na krv i noz. Obojica imamo veliki gubitak ali qratz, covek jednostavno nece. NIje antivakser ali nece sada

 

Ne razumem.

 

Kakve jebene veze ima sezona gripa sa vakcinacijom protiv kovida?

Link to comment
20 minutes ago, Sammael said:

 

Kakve jebene veze ima sezona gripa sa vakcinacijom protiv kovida?

Nikakve, isto kao što nijedan izgovor koji vaksoskepticitm koriste nema smisla ako se analizira duže od 15 sekundi. Ali, oni imaju razlog, nije taj stav nastao tek tako.:sleep:

  • +1 2
Link to comment

Jedan od šumova u celoj pandemiji je da vakcine rade tri do šest meseci. Kao i imunitet kada se preleži. Ljudi su onda izračunali da je bolje da se bodu jednom u jesen nego više puta godišnje. Na kraju svako ceni sopstveni rizik i po tome se upravlja i donosi odluku 

Link to comment
8 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja imam dvoje u rodbini koji imaju tu ideju da će da se vakcinišu na jesen, jer da zimu pregrme...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

 

... ovo.

 

Ne zna koliko traje imunitet pa mu je bolje da se vakcinise pred sezonu™

 

Naravno da je izgovor ali ne zelim da se svadjam, rodjeni mi je brat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...