Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

38 minutes ago, gnu said:

Znaš da nije vakcinisan?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

Nije bio vakcinisan. 

Link to comment

Ok. Ja sam vakcinisan, doduše Sinofarmom, pa sam lagano fasovao koronu, jaku upalu pluća, uvećanu levu srčanu komoru (verovatno miokarditis), i imao sam nekoliko prilično dramatičnih dana. Sada se to sve smiruje, od ponedeljka se vraćam na posao, ali sasvim mogu da zamislim i drugačiji, pa i dramatično drugačiji ishod.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka



Link to comment

u tom smislu, kako cemo se vladati kad gospodar proglasi pobedu, a nastavi rat informacijama? kad u sred najgrdjih pikova nismo znali tachno koliko chega i gde? unsure.gif

ono, na primer, imam roditelje vakcinisane kinezom u okruzenju koje nije ni priblizno kompletno vakcinisano, a nije ni bolovalo, bar ne da se zna unsure.gif

imam maloletno nevakcinisano dete, koje se chuvalo kao zver u svim situacijama,.perfektno odgovorno, zbog nas, zbog sebe. u kom trenutku cu reci ok sad vishe nema veze? unsure.gif

sent from bubamoto







Link to comment
1 hour ago, gnu said:

Znaš da nije vakcinisan?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

Postavio sam znak pitanja, dakle bilo je pitanje, a ne tvrdnja.

Link to comment

Jeste znak pitanja, ali pitanje koje si postavio je zašto nije vakcinisan, a ne da li je vakcinisan. Umem da čitam i pišem, nema veze, ispalo je da zaista nije vakcinisan. Uglavnom, velika tragedija.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...