Jump to content

Coronavirus u Srbiji

Milosh76

Recommended Posts

arheolog1981
ipak se oglasio zavod za statse:

Број умрлих у Републици Србији у периоду јануар‒ март 2021. године износио је 33 535и, у односу на исти периодпретходне године,када је број умрлих био 26 017, бележи се растод 7518 или за 28,9%.

0VwtWZj.png

h72R5vB.png

Dakle u Decembru oko 280 od Korone dnevno kad su javljali 30...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

• Replies 36,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1711

• renne

1490

• vememah

1341

• Frank Pembleton

969

Top Posters In This Topic

Popular Posts

meni ovde nista nije jasno. umiru ljudi na sve strane, bolnice pune, sve vise zarazenih, lekari skapavaju na nogama i sve vise ih je bolesnih a cim se pomenu neke mere krene pobuna kako kome treba i o

Ja se cepio danas Fajzerom, pa šta mi bog da. Histerija oko vakcina je ogromna i meni potpuno neverovatna. Sve i da je vakcina deset puta neproverenija, trebalo bi je primiti. Sent from my iPhone

Ne verujem da se iko na svetu u ovom trenutku oseća više bedno od srpskih lekara i osoblja iz crvene zone. Ne pamtim da su vlast i narod sa ovakvom simbiozom i sinergijom urinirali po nekome. Dubok na

Posted Images

Frank Pembleton
Nisu svi ovi ljudi umrli od korone, ali je izvesno da je ovoliki dodatni mortalitet posledica iste.
Toliko ljudi nije bilo u mogućnosti da obavi svoje preglede/intervencije da se i ta smrt od tih bolesti realno pripiše uticaju corone...

.... Shiit has hit the fan!

• +1 1
Партибрејкер

Ma nisu svi naravno, dobar deo je zbog sloma zdravstvenog sistema, nisu mogli da se operišu itd. Ali preko 100 dnevno je bilo baš od korone sigurno.

kud u maglu Simoviću
19 minutes ago, Sammael said:

Nisu svi ovi ljudi umrli od korone, ali je izvesno da je ovoliki dodatni mortalitet posledica iste.

odavno smo utvrdili da ne postoji razlika između onih koji su umrli od korone i onih koji su umrli zbog korone

• +1 2
omiljeni

Drzave koje ne zanima da se bave kreativnim knjigovodstvom i nemaju Batut bi sa ovim nasim brojevima za mart imale 5500-6000 umrlih na worldometer

Broj umrlih:

april 2020 - mart 2021: 122500

Dvanaestomesečni prosek, april 2015 - mart 2020: 102500

Razlika 20 hiljada

Zvanično umrlih od korone do 31. marta: 5300.

• Hvala 4
Партибрејкер

Treba gledati tek od juna 2020. jer tada počinje prava epidemija kod nas, nakon ukidanja praktično svih mera. 

Edited by Партибрејкер
30 minutes ago, az67 said:

Broj umrlih:

april 2020 - mart 2021: 122500

Dvanaestomesečni prosek, april 2015 - mart 2020: 102500

Razlika 20 hiljada

Zvanično umrlih od korone do 31. marta: 5300.

Ovo je definitivni dokaz da je smrtnost od virusa mnogo veća od cifara koje su pominjane prošle godine, verovatno je blizu 1%. Pa kada se uzmu u obzir novi sojevi, ograničeno trajanje imuniteta, dugoročne ozbiljne posledice koje se javljaju kod ljudi koji su preležali - stvari deluju prilično sumorno. Svet je trajno promenjen.

• +1 1
slepa živana
8 hours ago, radisa said:

noćan mora 

nemanja rujević, noćni moro

6 hours ago, Sammael said:

pisali smo možda na opštoj temi o ministarstvu za pitanje samoće koje su ustanovili u japanu, zato što im se tokom prošle godine broj suicida povećao za 3 i nešto posto. ja sam tada kalkulala i došla do toga da bi u srbiji taj broj srazmerno bio oko 40 slučajeva u godinu dana. došla sam do zaključka da mi to ne bi ni primetili.

• +1 1

borim ogromnu borbu sam sa samim sebe glede pronalazenja empatije za negatore korone, antivaksere i slicne, kad zavrse u bolnici zbog korone. 

• +1 1