Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

da li bi srpski narod organizovao neki rat sa masovnom pogibijom za svoju decu, pod uslovom da sam ima poshtede (zene bez pjenisa i sa, srchane mane, udarilo na bubrege, obaveze na radnom mestu, a shta su oni nama radili, tetke lekovi i konachno F shifre)?

pitam onako. a i za druga :sad:

sent from bubamoto



Link to comment

Broj čekača ispred kovid ambulante u Zemunu juče i danas primetno manji danas oko 10 u prepodnevnim satima. ako i popodne bude otprilike toliko posle 30 do 40 prethodnih nedelja možda se ipak malo smiruje . Koj će nam krizni štab uopšte  kad bi nam samo objasnili članovi istog

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, ljuttko said:

Broj čekača ispred kovid ambulante u Zemunu juče i danas primetno manji danas oko 10 u prepodnevnim satima. ako i popodne bude otprilike toliko posle 30 do 40 prethodnih nedelja možda se ipak malo smiruje . Koj će nam krizni štab uopšte  kad bi nam samo objasnili članovi istog

Potvrdjujem i u kovid ambulanti u Carli Caplina (Palilula).  Videh samo dve osobe ispred,  i jos mi je izgledalo kao pacijent i pratnja

  • +1 1
Link to comment

Meni je odlican pokazatelj ovaj nas topik sa zarazenim forumasima . Cim se on smiri smiruje se i situacija generalno

 

Mada mi prica covek iz Knjazevacke bolnice pre par dana od 60 testiranih 30 pozitivnih.... Bojim se da cemo da se razvlacimo ovako jos dugo dugo

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, cartman said:

Meni je odlican pokazatelj ovaj nas topik sa zarazenim forumasima . Cim se on smiri smiruje se i situacija generalno

Da, taj i Korona - lične priče. Malo pretrnem kad vidim new post na pričama, nije svejedno. 

  • +1 7
Link to comment

Interesantnu stvar primetih u prevozu.

Linija BG- ML, dobrih 45 min vožnje.

Gomila ljudi udje sa maskama, smesti se i sedne, skine masku.

I onda kad dodje vreme za izlazak iz busa, ponovo navlače maske. :frust:

Naravno, dobar deo ih ne nosi uopšte.

Link to comment
8 minutes ago, mraki said:

Interesantnu stvar primetih u prevozu.

Linija BG- ML, dobrih 45 min vožnje.

Gomila ljudi udje sa maskama, smesti se i sedne, skine masku.

I onda kad dodje vreme za izlazak iz busa, ponovo navlače maske. :frust:

Naravno, dobar deo ih ne nosi uopšte.

Danas sam iz kola , dok smo stajali na semaforu, videla u busu koji je stajao do nas, da su skoro svi imali maske, ali spuštene ispod nosa , što do pre neki dan nije baš bilo često.

Link to comment

danas popodne šetam decu po kraju*, bašta Central Puba krcata, pa sve na dalje skroz do Durmitora. ostale bašte su sa komotnije raspoređenim stolovima ali CP ne jebe živu silu a koronu pa tek.

 

 

 

* - ćošak Bul Zorana Đinđića i Omladinskih brigada ka kružnom toku, ima bar 10 ugostiteljskih objekata

Link to comment

dirigent mog hora nas je obavestio da od ponedeljka ponovo počinju probe. kaže, takmičenje je za 2 nedelje, neće pesme same da se uvežbaju. ja se pitam s kim li se takmičimo... možda je neka smotra terminalnih bolesnika.

  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...