Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Evo sad cujem jos jednu potvrdu rada vakcina, covek bivsi onkoloski bolesnik, revakcinisan kineskom u onom prvom talasu zimus, kovid pozitivan ali skoro bez ikakvih simptoma, njegova zena vakcinisana astrom, bez ikakvih simptoma, morala samo da bude 14 dana u izolaciji zajedno sa njim, zvali je iz mupa svaki dan da proveravaju. 

 

A juce sam u skoli cuo za jos jedan primer od kolege, od njih petoro koji su bili u kod prijatelja u stanu na kafi, cetvoro vakcinisano kinezom, jedini nevakcinisani medju njima sutradan dobije simptome, pozitivan, a ovih cetvoro nista.

  • +1 7
Link to comment
 
Ovaj kombi prevoznik ide kroz Madjarsku pa necu moci kroz BiH :/
izađi u Bratislavi gde ima veza za Szombathely i odante vozi svaki dan linija do Maribora. Iz Maribora do Banjaluke je lako, ima svakih par sati nešto. BL-BG ima Lasta preko Rače, samo pazi da ne uzmeš onaj što ide za Budimpeštu jer polaze sa susednih perona.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
Slušaj mlatka, ostali troluju.
Samo tako, ko me sluša daleko dogura


plati pcr.


mozak me zaboleo. tako je moja majka ishla u ratu za hrvatsku, plus jedan komad puta peshke isuse.gif

sent from bubamoto






Sad me seti(h) kako su me poljski policajci gledali kad sam pre 20ak godina autobusom išao iz Ukrajine za Nemačku sa Jugoslovenskim pasošem i italijanskim papirima. Još kad sam im objasnio šta ću u Nemačkoj :ohmy: Skinuli me sa busa
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...