Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kaže Vesara u Hronici, eto, kako su šveđani, nit su nosi maske nit su se zaključavali, i sve im super, a ne kao ovde kod nas što su bila ta nepotrebna glupa zaključavanja, pa nam ne rade kafane

Link to comment

jeste al zato vecheras zlatibor jedini gost u emisiji sa dilemom obavezna vakcinacija da ili ne. pa kad sam sasobom zapodene zivu dinamiku, to ce biti shtogod.

mute ne prestaju [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment

Taj lik Vesic dobija dnevno koliko uspe da zaseni sefa po iritiranju ljudi, nema drugi rezon

a ovaj provlaci svoje, da ima koronu dugo, da mu slucajno neko ne bane na ulicu u nekom broju

Link to comment

Meni i dalje nije jasno kako sa ovim dnevnim brojevima (koje montiraju kako stignu) već godinu i kusur dana Srbija "prirodnim" putem nije postigla neki imunitet. Ili kao nebeski narod obrnuli jedan krug pa sad lagano u drugi?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Kada oni koji su vec prelezali koronu se ponovo zarazavaju, kada oni koji su vakcinisani zavrsavaju u bolnicama (pa i umiru), taj toliko prizeljkivani imunitet deluje nedostizno..

  • +1 1
Link to comment
Meni i dalje nije jasno kako sa ovim dnevnim brojevima (koje montiraju kako stignu) već godinu i kusur dana Srbija "prirodnim" putem nije postigla neki imunitet. Ili kao nebeski narod obrnuli jedan krug pa sad lagano u drugi?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


to shto lazu broj bolesnih ne znachi da ostali nisu zdravi hihi.gif

tj nisu nezdravi.

sent from bubamoto


Link to comment
Samo neki napadi na docu, samo neke sekiracije


ja stalno mislim, boze moj, da li ce doci dan kad se taj chovek nece napecati da smatra, ali ne vredi. jedino objashnjenje je da je nekako ometen iz te neke oblasti komunikacije :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

3.5k dnevno uz Britanca koji je daleko zarazniji od klasičnog® kovida, uz nepostojanje bilo kakvih smislenih mera (odnosno minimu minimuma - maske ponegde u zatvorenom) i svakodnevne kovid žurke, studeska ostrva i slično u stvari uopšte nije puno.

 

Odnosno, to je znak da je prokuženost visoka a da vakcinacija radi sjajan posao.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, eumeswil said:

3.5k je samo sto malo testiraju.

Možda se manje i prijavljuje na testiranje? Prosto je logičan mali pad, zbog vakcinacije.

 

Moguće je da se mulja sa brojkama, ali tendencija pada apsolutno postoji. Da li u realnosti sa 5 na 3,5 ili sa 7,5 na 5, to je druga priča.

  • +1 1
Link to comment

Ali... Vi i dalje diskutujete o brojkama koje ovi šljamovi objavljuju kao da su prave.

Milijardu % je jasno da se smrti šteluju, zašto mislite da su zaraženi nešto pouzdaniji? Pogotovoru jer ih ima milion puta više, pitaj boga kakva se evidencija tu vodi, ko i kako je vodi, na osnovu čega, u svom ovom jebenom haosu po domovima zdravlja i bolnicama. Oni lupetaju tu neke cifre kako im se digne patka, a onda se ovde na osnovu njih kao nešto zaključuje... Van pameti, osvestite se, ne treba razvodnjavati temu tim glupostima.

  • +1 3
Link to comment

trendovi se uglavnom poklapaju sa duzinom redova ispred kovid ambulanti. za brojeve ne mozemo znati, naravno, ali makar na lokalu je laksi pratiti kako se razvija situacija.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...