Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3572/35
Kaže maršal za meses dana možemo bez maski
ko kaze? zashto to misli? da li zna da ce, izadje li to smatranje na dnevniku, polovina populacije skinuti maske vec vecheras?

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

ko kaze? zashto to misli? da li zna da ce, izadje li to smatranje na dnevniku, polovina populacije skinuti maske vec vecheras?

sent from bubamoto
 

Pa maršal Konara

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

ko kaze? zashto to misli? da li zna da ce, izadje li to smatranje na dnevniku, polovina populacije skinuti maske vec vecheras?

sent from bubamoto
 

:isuse:

Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa Predrag Kon izjavio je da okupljanja na otvorenom bez nošenja maski mogu biti dozvoljena za mesec i po do dva.

„Vrlo brzo ćemo mi, kad se spusti aktivnost virusa, za jedno mesec i po, dva, dozvoliti se bude na otvorenom prostoru bez maske“, izjavio je Kon za N1.

On je rekao da svako ko krši epidemiološke mere „mora da zna da će nekad biti kažnjen“, ali i da će „vrlo brzo“ proći vreme kada je to potrebno.
Link to comment

meni na 3000 dnevno ne deluje da ishta dobro moze da se desi. ali, da sledim taj 1 neki narativ, prelezala sam (dobro, nekako [emoji38]ol: ) vakcinisana sam, zdrava sam (valjda) maskirana sam, babl mi je takav da yebe kewe koko je dobar, mozemo da pochnemo :dry:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Ma šta može da se desi kad otvorimo kafiće i tržne centre, vratimo decu u škole?

Taman jedno dve nedelje pred praznike i mini raspust. 
Deluje kao savršen plan. 
 

A i ovih 3k uzimam sa velikom rezervom, oni su odlučili da će da pada i to je to.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, arkonada said:

:isuse:

Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa Predrag Kon izjavio je da okupljanja na otvorenom bez nošenja maski mogu biti dozvoljena za mesec i po do dva.

„Vrlo brzo ćemo mi, kad se spusti aktivnost virusa, za jedno mesec i po, dva, dozvoliti se bude na otvorenom prostoru bez maske“, izjavio je Kon za N1.

On je rekao da svako ko krši epidemiološke mere „mora da zna da će nekad biti kažnjen“, ali i da će „vrlo brzo“ proći vreme kada je to potrebno.

 

Ovoj recenici umesto tacke fali samo zarez i dodatak - ukoliko do tada bude vakcinisano toliko i toliko ljudi u Srbiji. To kad bi se one izgovarale kao incentive za budale i slepce a ne onako radi reda, tek da se nesto kaze.

  • +1 1
Link to comment

Zakačih dnevnik RTV u 17h.

Prva vest je o vakcinaciji i tome da Vojvodina doseže kolektivni imunitet do kraja maja.

Druga da je odredjeno zemljište za izgradnju nove kovid bolnice u NS i da se za koji dan polaže kamen temeljac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...