Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

kakve si srece uhapsice te za poslovanje bez sanitarnih papira na nelegalnoj zurci na autoputu u zemlji u kojoj su skupovi zabranjeni :rolf:

sent from bubamoto
 

 

ja sam siguran da renne ima sveee papire. ako treba da se svedoci, ima nas.

Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

razumevanje za žurke na auto putu? 
teško.

 

edit. @renne da li je ilo od malih govana ikad bio uhapšen za ovo? tipa prespavao u stanici...?

izvinjavam se, mislio sam da se radi o zurci unutar studentskog grada

ranije je cesto rene o tome pisao

Link to comment

Jutros sam prošao pored mesta gde se studentska govna okupljaju, količina smeća nerealna. Kako mogu da budu takvi gadovi meni nije jasno. To su oni koji u manjim sredinama bacaju djubre u reku, ili ispod svoje kuće preko ograde.

  • +1 2
Link to comment

Žurke na ostrvu se prave više od 20 godina, samo što su do prošle godine bile okupljanje do dvadesetak ljudi, jer su postojale i normalne žurke, a na ostrvo su išli oni koji su hteli da izbleje i završe piće kad ih oko 12 isteraju sa klupica. Ranije nisu bili toliko uočljivi jer nije mogao da se kupi zvučnik na baterije za 10 evra, pa nije bilo ozvučenja, nego eventualno pijanog pevanja.

  • +1 2
Link to comment

noćas je bilo relativno ok, bilo ih je ali bez muzike, btw blic ih opet potkačio

Quote

ŠTA TREBA DA SE DESI PA DA SE OPAMETE? Antivakserski pirovi, korona žurke i studentski bahati provodi ne prestaju uprkos svim opomenama i upozorenjima

 

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, renne said:

2965/38
Reče vesara da se otvaraju kafane za dan, dva, jebe ga ovo loše vreme pa mu ne rade bašte. A uskoro i muzika do zore

Svrbe ih onih 500-600 neotpakovanih respiratora iz skladista?¿

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...