Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, Alfa said:

 

Takvi se nece vakcinisati pa da je u pitanju dalekobilo ebola, ista bi prica bila. Da mogu, odmah bih se preselila na Grenland, Novi Zeland, Izrael..Ovo je neverovatno koliko budaletina ima.

 

Ali da im se ukaže prilika da idu na safari u Keniju, bez problema bi se vakcinisali svim vakcinama neophodnim za to putovanje. 

  • +1 7
Link to comment
10 minutes ago, Alfa said:

Takvi se nece vakcinisati pa da je u pitanju dalekobilo ebola, ista bi prica bila. 

nisam baš sigurna, treba samo malo da okuse na svojoj koži jer budalama je to izgleda jedini način opažanja, o zaključivanju da ne pričam

 

eno moja rođaka, antivakserka, sada, posle bolesti koja kod nje i nije bila baš blaga, a ko zna i kakve će posledice da ostavi, sada kada joj ja ponešto o vakcinama pošaljem, ili o antivakserima, ona reaguje, kao da se to totalno na nju ne odnosi :blink:

ja u čudu, ne znam da li da se smejem ili da se rasplačem

Link to comment
Ali da im se ukaže prilika da idu na safari u Keniju, bez problema bi se vakcinisali svim vakcinama neophodnim za to putovanje. 
Ja sam imao par slučaja u svojoj okolini to:
Neću zbog zdravlja, jedino ako bude moralo zbog putovanja.

To mi je toliko glupo, da ne mogu da opišem.

Da sve razloge prihvatim.

Dakle bitno je zdravlje, sem kada treba da se putuje?!?

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, dùda said:

ja u čudu, ne znam da li da se smejem ili da se rasplačem


Foto robot naseg mentaliteta. Ne treba DNK. Nek je ziva i zdrava, taman i tako blesava.

Link to comment

Srbende ce zbog Halkidikija same sebi metar bilo cega u dupe da uteraju..

 

Za iglicu u ruku nece biti frka, taman ce do tada moci da kazu da je sve provereno, full, vrh & ekstra.

 

Tugica.

 

Link to comment
6 hours ago, Milosh76 said:

 

Eto "resen" problem, 

 

Nije rešen problem :D :

 

 

 

Tiodorović: Vesić mora da snosi sankcije

 

Član Kriznog štaba epidemiolog Branislav Tiodorović rekao je da je prisustvo zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića na kafanskoj korona žurci za svaku osudu i da zbog toga treba da snosi sankcije.

 

Tiodorović je rekao da je zaprepašćujuće da visoki funkcioner grada Beograda krši epidemiološke mere u trenutku kada su bolnice prepune kovid pacijenata i kada svaki dan oko 40 ljudi premine od posledica zaraze.

 

„Goran Vesić zvanično nije član Kriznog štaba, ali često prisustvuje sednicama kao zamena za gradonačelnika Zorana Radojičića. Ali, bez obzira na to, svi smo dužni da se pridržavamo protivepidemioloških mera i da poštujemo sve ono što tražimo od naroda da poštuje. Kako da tražimo i očekujemo od stanovništva da poštuje mere, ako to ne činimo mi koji se nalazimo na odgovornim javnim funkcijama“, izjavio je Tiodorović za agenciju Beta.

 

Dodao je da je video da se Vesić izvinio građanima zbog kršenja mera.

„Vesić je rekao da se na tom slavlju zadržao svega nekoliko minuta. To nije opravdanje. Vesić je morao da pozove sve prisutne da se odmah raziđu“, naglasio je epidemiolog.

 

https://nova.rs/vesti/tiodorovic-vesic-mora-da-snosi-sankcije/

Link to comment

Ja kad sam bio na vakcinaciji, pet puta su me pitali, jeste li za tu i tu vakcinu?
Ja sam čak rekao ja sam za svaku koju ste otvorili!
Jel moguće da nju niko nije pitao koju je primila ili joj rekao koju prima pa je ona znala da to nije ona koju je prvu primila?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja kad sam bio na vakcinaciji, pet puta su me pitali, jeste li za tu i tu vakcinu?
Ja sam čak rekao ja sam za svaku koju ste otvorili!
Jel moguće da nju niko nije pitao koju je primila ili joj rekao koju prima pa je ona znala da to nije ona koju je prvu primila?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Na svakj "kućici" za vakcinaciju obeleženo je slovimaa i logom koja se vakcina daje... Praktično je nemoguće pogrešiti, sem ako nisi nepismen.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Na svakj "kućici" za vakcinaciju obeleženo je slovimaa i logom koja se vakcina daje... 

Kod nas nije pisalo nista, niti ti kazu dobicete tu i tu vakcinu, jedva i "dobar dan" kazu, pa sam kod prve doze sam 2 puta  pitala Jel Fajzer? A kod druge sam se proderala "ime, prezime, termin i revakcina fajzer" i tek tamo iza zavese sam znala da je to to posto je igla pokrivena ljubicastim cepom na dnu, a njihove ampule imaju ljubicasti cep, pa sam ukapirala da tako odvajaju proizvodjace. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...