Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ajde, malo bar...
No moje dvoje kolega baš zaglavilo, baš sportski tipovi, ne piju ne puše...
Jedan u Areni 4 dana ne mogu da mu skinu temperaturu 38+...
Drugi kući ali baš loše...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
25 minutes ago, Jumanji said:

Sve se privatno radi, ubise se od para

MediGroup

04b9dbbc624a5cd0b0f3e1c275566ce8.jpg

 

 

Mogla je drzava bar nesto od ove cene da subvencionise, umesto npr programa za obracun plata ili nabavke vitamina ili 100 drugih stvari...

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ajde, malo bar...
No moje dvoje kolega baš zaglavilo, baš sportski tipovi, ne piju ne puše...
Jedan u Areni 4 dana ne mogu da mu skinu temperaturu 38+...
Drugi kući ali baš loše...

 

Vakcinisani?

Link to comment
 
Vakcinisani?
Trebalo bi obojica, njihove firme su slale radnike na ona prva grupna vakcinisanja.
Nisam siguran baš 100% ali teško da su baš izbegli.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 7.4.2021. at 14:32, dùda said:

https://www.facebook.com/beogradbezmaske/videos/274833290718934/

 

Jbt, tačno bih se fizički obračunala sa idiotom. To su ti likovi što najgore iz ljudi izvlače  :ph34r:

Bas sam danas, podstaknuta ovim, bila mazohista i provirila na fb profil nekih budala medju nazovi prijateljima.

Jedna budala citira onu sladjanu velkov, seruje razne opskurne dr mr, da se od vakcina umire, pa citira nekog "seme vam se zatrlo, vi koji ste se vakcinisali" (da, da i to je citirala nekog), i najveci biser: projekat cov19 gde pise da ce nam uzimati dnk, masoni o virusima,  bicemo sterilni, pokusni kunici i dalje nisam mogla + patoloska mrznja prema migrantima. Druga budala nije bas tako zglajznula, samo nas zove "vucicevi sendvicari" i da smo poludeli sto nosimo maske. 

I ko zna koliko mi je takvih na fb, ali su mi mnogi na hide opciji, pa ih ni ne citam. Ti imas pravo na slobodno kretanje,  ja (ne samo ja, svi) imam pravo na zdravlje, a ono je iznad svih sloboda. Poludela sam od besa.

Takvi se nece vakcinisati pa da je u pitanju dalekobilo ebola, ista bi prica bila. Da mogu, odmah bih se preselila na Grenland, Novi Zeland, Izrael..Ovo je neverovatno koliko budaletina ima.

 

Edited by Alfa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...