Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pustili. Jer vozača boli uvo za maske i verovatno je ni sam ne bi nosio da ne mora, nego Niš Ekspres je jako ozbiljna i stroga firma, koja ima sistem kažnjavanja za povrede pravila, i to 20, 30% plate. Imaju internu kontrolu koji random upadaju u buseve i kontrolišu sve. Ovde je maska na faci, vozač je svoje odradio, da li ih putnici nose pravilno to ionako ne moze da kontroliše dok vozi.

Link to comment
45 minutes ago, dùda said:

https://www.facebook.com/beogradbezmaske/videos/274833290718934/

 

Jbt, tačno bih se fizički obračunala sa idiotom. To su ti likovi što najgore iz ljudi izvlače  :ph34r:

 

 

Ja otisao sa fejsa pre par dana na neodredjeno (suspendovao nalog) da ne bih ovo gledao.

 

Ne mogu vise jbt, isfrustriram se za dve sekunde.

 

A ovoj bi jebo nanu naninu sa sve edukacijom, ni srpski ne zna da govori ona prica o edukaciji tikva tupava.

 

  • +1 3
Link to comment

Interesantno je da sa jedne strane pričaju kako situacija ide nabolje, a sa druge se žale da je toliko loše da moraju dodatno da uvoze kiseonik.

 

 

Quote

Lončar je naglasio da je u prethodnih nekoliko dana bila velika potrošnja kiseonika i naveo da je država, pored toga što proizvodi kiseonik koji se izvozi u druge zemlje, bila prinuđena da određenu količinu kiseonika uveze na dnevnom nivou kako bi se zadovoljile sve potrebe.

 

 

 

Znači, kad lažeš, barem budi konzistentan...

Link to comment

Pa ide situacija u smislu manjeg broja obolelih (verovatno malo ima i istine u brojevima) ali ovi koji su zaglavili u prethodnom periodu su teski pacijenti i trose nenormalno mnogo kiseonika .

 

Pune su bolnice do vrha pa malo i preko toga

Link to comment
9 minutes ago, angelada said:

 

 

Ovo nije čak ni "Slavica", ovo je neki viši nivo, šta znam - "Slađa" ili "Rada".

 

Ne, ovo je ona Gara iz pesme. Mi te uglazbljene budalastine tretiramo kao neku zajebanciju ili atavizam a zapravo je verni prikaz jednog dela stanovnistva koji dostojno reprezentuje ova kokoska sa klipa. To je taj (polu)svet koji edukaciju shvata kao pet minuta citanja "Informera" ili gutanja sumanutih youtube kanala s radnim naslovom "nije jos uvek dokazano da li su Srbi najstariji ili je najstarija teorija zavere protiv Srba ali stay subscribed for more video on the subject". Ova ista je koliko preksinoc verovatno maltretirala Rennea i veselo cepala kolo u Studenjaku a ne bi me zacudilo ni da je poslanik SNS-a u Skupstini. To je taj profil.

  • +1 7
Link to comment
4 hours ago, vememah said:

 

Sve više kontam što vlast dopušta a u neku ruku po svojim medijima i širi antivakserizam - trenutno me ovakve spodobe nerviraju više i od Vučića, gura čovek sebe u drugi plan. 

 

Bolje da ne kažem šta bih radio ovakvima :sad:

Edited by Mil@n
Link to comment

Napisla zena na tw da joj umro svekar, da su cekali 14 sati u UC da ga prime, da iznose mrtve tamo kroz ulaz gde ljudi cekaju preglede i pita se zar nema neki dtugi ulaz-izlaz, a onda neko postavio link tipa sa fb koji je u Bataji slikao po bolnici i lose mi je.
Lik se zove Marko Djokovic, pise da je fotograf.

Desetkovace nas ova vlast.



Link to comment

Što je najgore, da pošalješ album nekome reći će režirano. A onda bi mu pucao u glavu.

Mislim da sam negde pročitao da postoji neka zabrana slikanja u bolnicama i sl?

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:


Mislim da sam negde pročitao da postoji neka zabrana slikanja u bolnicama i sl?

ne možeš da uđeš sa ulice i slikaš, potrebna je dozvola načelnika bolnice ili njihove pr službe

 

ne smeju da se slikaju pacijenti tj mogu ali je potrebna njihova saglasnost

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...