Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

20 minutes ago, gospa buba said:

jesu uopshte pocheli da zovu studente ili padobranishesh?

sent from bubamoto
 

Naš faks je krenuo sa sprovođenjem vakcinacije 17. marta.

 

Za ostale ne znam.

Link to comment
2 hours ago, Leia said:


Ali ovi mahom samo cekaju diplomu pa odose

 

Jes vala..Angela Merkel sirom rasirenih ruku i suznih ociju ceka da srpski ekonomisti, pravnici, andragozi, pedagozi, istoricari, geografi, profesori slavistike i orijentalnih jezika u pokusaju diplomiraju..i da pohrle putem Dortmunda i Dizeldorfa, gde ce ih cekati plate od cca 3-4 tisuce eura.

 

Kakav ih samar realnosti ocekuje..skoro da mi dodje da kazem "Pustajte ih da se istutnje..ionako ce najverovatntije samo svoje bliznje da zaraze..i ko im jebe mater".

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

 

I još nešto za tebe i @Caligula , muzički ukus nije mera normalnosti,

 

 

 

"normalnost" je relativna stvar, tako da slazem se, nije mera normalnosti. Ali je mera za neke druge stvari koje nemaju veze sa eugeinkom, ne daj boze - ali imaju i te kako veze sa kognitivnim, opazajnim, culnim.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Jes vala..Angela Merkel sirom rasirenih ruku i suznih ociju ceka da srpski ekonomisti, pravnici, andragozi, pedagozi, istoricari, geografi, profesori slavistike i orijentalnih jezika u pokusaju diplomiraju..i da pohrle putem Dortmunda i Dizeldorfa, gde ce ih cekati plate od cca 3-4 tisuce eura.

 

Kakav ih samar realnosti ocekuje..skoro da mi dodje da kazem "Pustajte ih da se istutnje..ionako ce najverovatntije samo svoje bliznje da zaraze..i ko im jebe mater".


Mislis u Srbiji ce andragozi itd. naci posao cim diplomiraju? Ne moze bas vecina njih da se uhlebi ni kroz sns, ili gresim?
A Angeli uvek trebaju baustelci i babositerke sa Balkana, lako ce se andragozi “prekvalifikovati” kad zatreba.

 

Link to comment

Jedan mali info sa Bg ulica. Većina kafića je prazna, hladno je. Većina kafića je izbacila napolje i unitrašnje stolove, tako da su prešli dozvoljene gabarite za otvoreni deo objekta. Od svih gostiju NIKO ne nosi masku.

Link to comment

Pa nema sanse da se odreknu zarade. Isti broj stolova ce rasiriti na vecu kvadraturu kako bi ispostovali propise. Blokirace i autoput ako treba.

U centru grada je ionako opsti haos sa tim, mogu misliti na sta ce sad da lici.

Ja i dalje imam teoriju da je ovaj sadasnji talas bio indukovan prepunim kaficima i bastama gde niko nije nosio masku. Ako pocne lepo vreme od prekosutra, krenuce i pomor.

Link to comment
8 minutes ago, Facundo Orellana said:

@Arkadija

 

Baš sinoć prolazim i vidim da se kafići užurbano pripremaju. Rokaju stolove gde ih nikada bilo nije.

 

O, da. Pre par sati sam prošao pored jednog kafića, u bašti duplo više stolova nego obično. Vrvi od ljudi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...