Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

12 minutes ago, Milošica said:

Zbog 1000 kretena raspustiti 14 000 ostalih studenata? (15ak hiljada ih ima ukupno u domovima, a na ovom suludom skupu ima dosta njih i iz ostalih domova)

 

Država da hoće, za nekoliko minuta može sve da ih rastera.

 

Nece, eno botuju za studente

Kad je beshe derbi?

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da

Ja ti opet kažem, država da hoće, vrlo lako može rešiti ovu situaciju bez da drugi studenti ispaštaju.

 

Ne piši gluposti.

 

 

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Ako na trenutak i ostavimo po strani epidemiološki haos koji ova fešta predstavlja, ono što mi apsolutno ne dopire do svesti je ovoliki manjak poštovanja prema umrlima, bolesnima, hospitalizovanima, njihovim porodicama, lekarima i medicinskom osoblju koje izgara godinu i više boreći se za ljudske živote. Kako nekome ne sine, ej ovo je možda ipak malo neumesno, nema smisla, možemo mi to i malo svedenije... Zar baš niko od njih nikakvo vaspitanje iz kuće nije poneo? Nikad nisu sreli vozeći se kolima sprovod, pa stali sa strane puta u znak poštovanja?

Ne znam, proći će i korona, ili ćemo se navići da živimo s njom, ali ostaće ljudska sramota dugo posle nje da živi. 

 

I ne, mladost nije izgovor. 

Znas kako, ima si ovakve i onakve..ima su nasem narodu humane ljude, koji zele d apomognu, makar posalju SMS za bolesnu decu,, i to uglavnom ko i nema ne znam kakv aprimanja,a naazalost, imas mnogo bezosecajnih neempaticnih debila..

Link to comment
9 minutes ago, renne said:

Policija je blokirala ulaz na autoput, da ove kretene slučajno neko ne ubije

molim?

 

 

chekaj njima je naspelo da se po svaku cenu zabavljaju na autoputu??? i to ne moze nikako da se reshi osim zaustvaljanja autoputa?

Edited by gospa buba
Link to comment

I mi ćemo sa ovim budućim akademskim građanima da gradimo budućnost? Pa "Mile" iz Bele Palanke je za njih Aristotel i Sokrat istovremeno.

 

Mile izvini, sve ti je oprošteno.

 

 

  • +1 6
Link to comment
molim?
 
 
chekaj njima je naspelo da se po svaku cenu zabavljaju na autoputu??? i to ne moze nikako da se reshi osim zaustvaljanja autoputa?
Da, čuvaju ih dok oni divljaju po autoputu
Sedam.puta smo zvali policiju, ali mrka kapa
Link to comment

Kad kažu sećam se Studenjaka "s osmehom", ja ćutim. Taj mentalitet iz '93. ekipa, kao da nikad nije ni odlazila. Oni ni nemaju osećaj da žive u Beogradu, da je to njihov grad.

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, renne said:

Da, čuvaju ih dok oni divljaju po autoputu
Sedam.puta smo zvali policiju, ali mrka kapa

 

Ne mogu da verujem. Jebote. Kako bi ih prosledio u Bataju na volontiranje bez skafandera.. 

Edited by Tsai
Link to comment
24 minutes ago, Misko said:

necemo, rece jedna da ide za Nemacku..:D


Našla sam je, bolje da nisam. :huh:

 

“Ovo je naš dan i slavimo ga kako smo navikli. U domu sam već četiri godine i to je naša tradicija. Kada mogu svi možemo i mi. Peta sam godina Medicinskog fakulteta, a kada završim školovanje idem iz zemlje. Mučim se šest godina i onda ne mogu da nađem posao jer moram da se učlanim u stranku da bi me zaposlili kao medicinsku sestru”, rekla je studentkinja Marija za Nova.rs

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...