Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Meni je najmonstuoznije to što se lažnim ciframa narod svesno izlaže većem zaraživanju, a sve u svrhu nekog rejtinga.

 

Da običan čovek zna prave cifre preminulih, on bi se mnogo više čuvao (a i čuvao druge od sebe), ovako se stvara svest da i pored visokog broja zaraženih odlično prolazimo, a to što je u komšiluku drugačije, to je (naravno) zbog inferiornih gena.

 

Na mnogo nivoa je to toliko bolesno i defektno i poremećeno da ne mogu uopšte da ulazim u to koliko je to zapravo zločin i pravno i ustavno, kako god uzmeš, samo dobijem onaj prosti sirovi seljački poriv da im poželim sve najgore na tradicionalan srpski način i to je to.

  • +1 6
Link to comment
45 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Meni je najmonstuoznije to što se lažnim ciframa narod svesno izlaže većem zaraživanju, a sve u svrhu nekog rejtinga.

 

Da običan čovek zna prave cifre preminulih, on bi se mnogo više čuvao (a i čuvao druge od sebe), ovako se stvara svest da i pored visokog broja zaraženih odlično prolazimo, a to što je u komšiluku drugačije, to je (naravno) zbog inferiornih gena.

 

Zato sto ona balava lopovska psihoticna iskomplekirana somina mora da ima najbolji skor u regionu i njegovoj mafijaskoj porodici rejting ne sme da se krnji.

 

Sto rece Pelikan™ Tibi, jedva cekam seriju "Porodica 2" ako me razumete

  • +1 4
Link to comment
Just now, renne said:

Od ponedeljka rade kafići, od srede i TCovi

Gotovo

Pobeda!!!!

 

Govna.

 

Valjda im prosta fizika pomrsi racne jbg, nije virus EU pa da ga ignorises, radi on svoje i ako se pravis da ga nema.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

Od ponedeljka rade kafići, od srede i TCovi

Gotovo

Pobeda!!!!

Al baste, kafica i restorana

Opet nebulozno

Kako misle da ovim merama i signalima kriva pocne padati 

Link to comment

i sad vi koji pratite svakodnevno ovaj cirkus, i dalje tvrdite da ovo sve nije jedan malo je reci cirkus?!

koliko me secanje sluzi, kad su zatvorili kafice i trzne centre pre koliko 2-3 nedelje?, bilo je manje zarazenih i preminuli, a sada kad je taj broj veci u oba slucaja, oni ih ponovo otvaraju?!

o cemu mi, tj vi ovde pricate?!

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

i sad vi koji pratite svakodnevno ovaj cirkus, i dalje tvrdite da ovo sve nije jedan malo je reci cirkus?!

koliko me secanje sluzi, kad su zatvorili kafice i trzne centre pre koliko 2-3 nedelje?, bilo je manje zarazenih i preminuli, a sada kad je taj broj veci u oba slucaja, oni ih ponovo otvaraju?!

o cemu mi, tj vi ovde pricate?!

 

Pričamo o cirkusu Coronado i tetki na trapezu.

Taman nam fali jedan klovn da upotpunimo ekipicu. Uskači!

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Pričamo o cirkusu Coronado i tetki na trapezu.

Taman nam fali jedan klovn da upotpunimo ekipicu. Uskači!

naci klovan je onaj ko uskoci jednom mesecno, a ne onaj sto ucestvuje svakodnevno.. interesting :coffee:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...