Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Keva i tast i tašta su se svi vakcinisali, jer smo ih mi prijavili i poslali, nisu hteli da se svađaju sa decom...

 

Ali, su im puna usta Nestorovića, jebo ih on... I ništa oni ne razumeju, ali Nestor tako lepo priča i pametan čovek... :isuse:

 

''Nestorović je rekao da se neće vakcinisati, pa neću ni ja.'' - rečenica koju sam imao priliku da čujem uživo.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Milosh76 said:

Buduci hirurzi. kardiolozi, epidemiolozi, inzenjeri, sudije, politikolozi, hemicari... buducnost Srbije (av)

buduci zaposleni preko stranke.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, elementary said:

Sve na stranu ali mi imamo preko 5000 zaraženih svakog dana već par meseci uz to pitanje koliko ima onih koji nisu testirani a zaraženi ,meni nije jasno odakle više ovoliko zaraženih . Koliko mi to imamo stanovnika kad već 3,4 talasa ima ovoliko zaraženih . Samo marta imamo bar 200k zaraženih ,to su ogromne brojke.
Na onom sajtu covid-19 ukupan broj zaraženih manje od 600k ,šta li oni računaju.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

da i mei nije to jasno..cak i da ne vakcinisemo, mnogo je ovo zarazenih, ako uzmemo u obzir da smo vec imali velike talase..a pritom navodno ima i vise nego zvanicno..kolikp mi to imamo ljudi da obole..koliko imamo porokuzenh, zavisi koga pitas, neko misli da smo bar blizu 50%, neko ceni da smo jedva na 10, 20..

Link to comment
2 hours ago, elementary said:

Sve na stranu ali mi imamo preko 5000 zaraženih svakog dana već par meseci uz to pitanje koliko ima onih koji nisu testirani a zaraženi ,meni nije jasno odakle više ovoliko zaraženih . Koliko mi to imamo stanovnika kad već 3,4 talasa ima ovoliko zaraženih . Samo marta imamo bar 200k zaraženih ,to su ogromne brojke.
Na onom sajtu covid-19 ukupan broj zaraženih manje od 600k ,šta li oni računaju.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Čini ti se. Možemo imati svaki dan po 5000 zaraženih i da to tako traje godinama.

Srbija do sad ima ugrubo oko 25.000 umrlih i oko 2.500.000 zaraženih. To jesu ogromne brojke i među državama smo koje su najgore prošle u pandemiji, globalno gledano.

Ali ipak nas ima ukupno skoro 7 miliona i daleko je to od kraja.

  • +1 3
Link to comment

Tim pre što je broj asimptomatskih slučajeva po svemu sudeći daleko manji nego što se u početku pretpostavljalo, pa smo i na taj način daleko od kolektivnog imuniteta, a i ponovno zaražavanje je i te kako moguće.

Link to comment

asimptomatski slučajeva je tek 20% a ne kako su na početku kinezi lupili, 80%

- eto otkud toliko prokuženih po danu, ništa čudno ako je tek 750k bilo zaraženo...

Link to comment
32 minutes ago, omiljeni said:

 

Čini ti se. Možemo imati svaki dan po 5000 zaraženih i da to tako traje godinama.

Srbija do sad ima ugrubo oko 25.000 umrlih i oko 2.500.000 zaraženih. To jesu ogromne brojke i među državama smo koje su najgore prošle u pandemiji, globalno gledano.

Ali ipak nas ima ukupno skoro 7 miliona i daleko je to od kraja.

 

Hm, izvor za ove cifre?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...