Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

pa oni jedino da krenu lichno da kontrolishu, isteruju i kaznjavaju. kon tijosav i mladi jankovic, 3 amigosa. ne znam shta tachno mogu da urade. dobro, mogu da odu, al nikako da odu. a oni koji bi doshli posle njih bi radili isto to i sve tako dok ne iskaljamo 3n autoriteta lekara, sve dok mozemo da ih navabimo da se prihvate duznosti :unsure:

 

praktichno nam ne treba taj vegetarijanski deo kriznog shtaba.

Link to comment

"Pandora"

 

Ugao Svetozara Markovića i Bulevara Kralja Aleks.

Na vratima piše "dozvoljen ukupan broj u ovom objektu 4 "

 

Unutra ih ima 9.

 

Srđo, lepa ti košulja. Jel ti to Vesić kupio?

Edited by BlackGeorge
Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

pa oni jedino da krenu lichno da kontrolishu, isteruju i kaznjavaju. kon tijosav i mladi jankovic, 3 amigosa. ne znam shta tachno mogu da urade. dobro, mogu da odu, al nikako da odu. a oni koji bi doshli posle njih bi radili isto to i sve tako dok ne iskaljamo 3n autoriteta lekara, sve dok mozemo da ih navabimo da se prihvate duznosti :unsure:

 

praktichno nam ne treba taj vegetarijanski deo kriznog shtaba.

 

Sutra u 8 ujutro je sastanak kriznog štaba u vezi mera oko otvaranja kafića, restorana, tržnih centara. Ono što očekujem da u najkraćem mogućem roku otvore ove preostale objekte jer su ove "mere" koje su uveli licemerne do koske. Ove tri situacije koje sam opisao sam snimio za samo deset minuta. Dovoljno, ne treba više...

 

Ako treba zatvaranje - zatvaraj sve a ne da ovako jedu govna. 

 

Da se ogradim da lično nisam ljubitelj ni kafića ni restorana a posebno mrzim tržne centre. Ne pijem alkohol i kafane/restorani me ič ne interesuju u doba korone. Bio sam za zatvaranje tih kafića, kafana itd ali sada kada vidim ovakvo licemerje .... 

Link to comment
52 minutes ago, BlackGeorge said:

"Pandora"

 

Ugao Svetozara Markovića i Bulevara Kralja Aleks.

Na vratima piše "dozvoljen ukupan broj u ovom objektu 4 "

 

Unutra ih ima 9.

 

Srđo, lepa ti košulja. Jel ti to Vesić kupio?

 

35 minutes ago, dùda said:

Pa dobro zar Srđa nije izašao :blink:

Ostalo ih 8.

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Pa mora da sam ja nešto pobrkala ali kao da se sećam da je neko ovde napisao da je Janković out.

Quote
Objavljeno: 17.03.2021. 15:32h
 
Imunolog iz Tiršove i član Kriznog štaba dr Srđa Janković apelovao je na sve koji se još nisu prijavili za imunizaciju da to obavezno učine.

 

Link to comment
On 22.3.2021. at 0:18, BlackGeorge said:

Ova mera jedan čovek na devet kvadrata će napraviti totalni haos i kod ovih koji će raditi od sutra a imaju malu kvadraturu.

 

Pogotovo što je vlada najavila sns janjičare koji će da upadaju i pišu svima kazne. 

 

Evo primera recimo apoteka u kojoj radi moja žena. U tom malom prostoru ima jedva desetak kvadrata ako ne računamo otvorena vrata ka drugoj prostoriji gde je magacin i gde je takođe još plus 10 kvadrata. Kaže "pa ja po ovom pravilu ne smem ni da primam pacijente već da ih uslužujem na stepeništu". Na stranu to što se ove džukele od vlasnika nisu setili već godinu dana da instaliraju šalter prozore.

 

Ima ih 4 u apoteci a dve imaju  koronu trenutno i to sa velikom temperaturom. I obe su se čuvale koliko su mogle.

Ali mala je kvadratura a do sto pacijenata dnevno uđe/izađe. 

Srećom da je od revakcinacije Sinofarma prošlo već mesec dana pa pretpostavljam da će biti ok. Plus je stalno nosila duplu masku i vizir a ove koleginice samo hirurške maske... Međutim psihološki je sve ovo ubija iako je veoma jaka osoba. Često je išla na zamene po drugim apotekama gde su koleginice dobijale koronu. 

 

Upravo je i treća koleginica dobila visoku temperaturu. Ostala je da radi samo moja žena kao poslednji Mohikanac u toj maloj prčvarnici od apoteke. Ići će koliko već sutra da izmeri antitela, hoće da vidi koliko je štiti taj Sinofarm. Prošlo je oko pet nedelja od revakcinacije, izgleda da radi posao za sada.... Ona se oseća dobro, nema temperaturu ali psihički nikako. Samo gleda kako joj koleginice padaju od korone oko nje kao snoplje.

 

Edited by BlackGeorge
  • Tužno 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...