Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, Sammael said:

 

Jbt. :isuse: Žao mi je zbog tebe, ali kako neko može da bude toliko... uh. Pri tome sam iz tvoje prethodne poruke mislio da su stariji ljudi, a on moje godište. I zašto bi prestajao da pije lekove za srce i pritisak? To jednom kad kreneš, nema prestanka, samo eventualno korekcija doze.

šta znam... pomišljala sam ovo što kaže hermetico, da je možda u pitanju neki skriveni samoubilački nagon. a s druge strane mi se čini da neki ljudi uopšte ne shvataju da su smrtni. deluje glupo, ali mi se čini da je moguće.

  • +1 4
Link to comment

Ono kad ti Vodja utera patku.....:D 

Sad mora da se nadje 500k pristaša iz redova stranke da se žrtvuje™

 

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da mora uskoro da se vakciniše, a da ona posle njega za par dana mora da se vakciniše bar još pola miliona ljudi.

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

da, shvatanje pravne države u Srbiji

 

više uspeha bi imao ako pokušaš da predaješ dijalektički materijalizam predškolskom uzrastu

 

epilog moje proslonedeljne price sa privatnim boravkom - prema "uredbi" i "sifri delatnosti" (nisam se upustao u analizu, nemam stomak vec desetak godina), sv su morali da se zatvore, nas se zatvorio drugi nisu ... rezultat pogadjate - od ponedeljka se i nas otvorio ...

Link to comment

a stvarno bi mogli marlbori, dzek denijelsi i ostali red bulovi svojoj zurka event publici da ko nekad urade kampanje uzmi fajzera i vidimo se na velikoj zurci tipa 01.06. cekaju te cice, all you can drink i novi ajfon za prvih 100 ... 

Edited by snooker
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, steins said:

Ono kad ti Vodja utera patku.....:D 

Sad mora da se nadje 500k pristaša iz redova stranke da se žrtvuje™

 

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da mora uskoro da se vakciniše, a da ona posle njega za par dana mora da se vakciniše bar još pola miliona ljudi.

 

Jel još nekom čudno to njegovo sad će, uskoro će, evo odmah će ali samo što nije, samo tetki lek vakcinu da odnese? Čini mi se da ili je primio davno pre svih dok je još bilo u nekoj eksperimentalnoj fazi ili ima neki zdravstveni razlog zbog kojeg ne može da primi, ali im se radije ne priča o tome

  • +1 1
Link to comment

Nista da lakse nije nego da lazira primanje vakcine.

 

Mislim da je zaista ostavio svoju vakcinaciju kao clutch marketinski dogadjaj koji ce da iskoristi u presudnom momentu. Jer njemu jeste vazno da se korona suzbije gde bi on izasao pod a) kao spasitelj, b) da se nastavi biznis ez juzl

  • +1 5
Link to comment

Ceka da se ispucaju svi koji su se prijavili i kada nastupi zatisje (sto se upravo desava) on ce da primi vakcinu (ili fejkuje da ju je primio) ... razilaze se crni oblaci... cuje se pobednicka muzika... mase hrle sa zavrnutim rukavima na punktove za vakcinacije... Srbin pobedijo!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...