Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

shef lichno??? :ohmy:

sent from bubamoto
 

da da

pre dve nedelje dobio upalu pluća, dali su mu antibiotike i da leži kući. prošle nedelje ga primili u bolnicu. u subotu na respirator. i juče geknuo. imao je preko 130 kila i pre par meseci je samoinicijativno prestao da pije lekove za pritisak i za srce. to sam naknadno saznala. 79. godište. i naravno nije se vakcinisao.

ja ne mogu da verujem. ne mogu da verujem da razum ne može nikako da prevlada.

prošlog ponedeljka je sahranjen jedan drug iz hora gde pevam, sutra šef... ja mislim da neću moći da izdržim ovaj tempo čak i ako izbegnem zarazu.

  • Tužno 2
Link to comment

pa uzas. ko god je raspustio saradnike da rade od kuce, ko god je mogao, taj je bio pametan. prepametan. kod nas je direktor isparanoisao prvog marta proshle godine i josh ga drzi. ja mu se smejala, ali priznajem, u pravu bio chovek. nismo imali shirenje kroz firmu, nismo imali umrle. letos pustili da pod merama dolazi ko mora, do 30% preduzeca bukvalno na broj, tipa ako je ushlo 60, 61 ne moze dok neko ne izadje. a moraju koji koji imaju eksperiment (to ne traje vechno) i moraju kojima su shefovi skotovi pa teraju (e to moze da traje vechno :isuse:). i opet luduju sa maskama i ubedjuju se idioti :isuse:

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, slepa živana said:

prošlog ponedeljka je sahranjen jedan drug iz hora gde pevam, sutra šef... ja mislim da neću moći da izdržim ovaj tempo čak i ako izbegnem zarazu.

Ne daj se bre živka, ti si ovde poslednja za koju bih pomislila da se može slomiti.

Samo racio, to nas spasava i od zaraze (svi koje znam a da su se ponašali disciplinovano i razumno, ok su i nisu se razboleli) a i od ludila. 

Drži se :).

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 21.3.2021. at 20:26, Budja said:

 

Rec je o tome da ovi protesti, kao i oni u Londonu sto sam kacio na opstjo covid temi, odrazavaju duh vremena. Oni nisu politicki vec iznad politike.

 

Pre ravno sto godina odvijale su se antimaskerske demonstracije mahom po zapadnom svetu. Ne verujem da je ovo duh vremena, vise mi lici (rekoh vec) na populaciju koja organski pripada desnici i duboko u sebi gaji svetonazore desnice, cak nezavisno od svesnog, deklarativnog politickog opredeljenja.

 

Malo zagrebes antimaskera i pojavi se onaj koji je za jake gene date od boga i prostu fizicku selekciju.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, slepa živana said:

da da

pre dve nedelje dobio upalu pluća, dali su mu antibiotike i da leži kući. prošle nedelje ga primili u bolnicu. u subotu na respirator. i juče geknuo. imao je preko 130 kila i pre par meseci je samoinicijativno prestao da pije lekove za pritisak i za srce. to sam naknadno saznala. 79. godište. i naravno nije se vakcinisao.

ja ne mogu da verujem. ne mogu da verujem da razum ne može nikako da prevlada.

prošlog ponedeljka je sahranjen jedan drug iz hora gde pevam, sutra šef... ja mislim da neću moći da izdržim ovaj tempo čak i ako izbegnem zarazu.

 

Jbt. :isuse: Žao mi je zbog tebe, ali kako neko može da bude toliko... uh. Pri tome sam iz tvoje prethodne poruke mislio da su stariji ljudi, a on moje godište. I zašto bi prestajao da pije lekove za srce i pritisak? To jednom kad kreneš, nema prestanka, samo eventualno korekcija doze.

Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

da da

pre dve nedelje dobio upalu pluća, dali su mu antibiotike i da leži kući. prošle nedelje ga primili u bolnicu. u subotu na respirator. i juče geknuo. imao je preko 130 kila i pre par meseci je samoinicijativno prestao da pije lekove za pritisak i za srce. to sam naknadno saznala. 79. godište. i naravno nije se vakcinisao.

ja ne mogu da verujem. ne mogu da verujem da razum ne može nikako da prevlada.

prošlog ponedeljka je sahranjen jedan drug iz hora gde pevam, sutra šef... ja mislim da neću moći da izdržim ovaj tempo čak i ako izbegnem zarazu.

Meni ovo deluje kao da je imao deathwish, podsvesno. Mislim, baš se dao u autodestrukciju. Nisam neki preterano zdrav tip, ali ovo mi deluje ekstremno. Žao mi je, ipak je to neko koga viđaš stalno ne može čovek biti ravnodušan a i autodestruktivne ljude treba žaliti, naravno.

  • +1 5
Link to comment

Prica od prosle nedelje: covek ima veliku radnju u BG, nije prehrambenog tipa.Zatvorio radnju postujuci mere ali vidi da oko njega sve radi.Pozove neku inspekciju da pita, sta je to i sme li i on tako ra postupi posto nema sankcija za ostale prodavnice.Odgovor je bio da mere kao moraju da se postuju a vec ako otvori radnju i bane mu inspekcija, bice blagi sa kaznom, takve su im instrukcije :isuse:

Link to comment
20 minutes ago, renne said:

KAže Vesara pripremaju se dva ogromna koncerta u beogradu, gde će prisustvovati dvodozaši

i uskoro očekuje najezdu bugarskih turista

Svakom posetiocu i posetilici bi trebalo darivati i paketic dobrodoslice™ iz fundusa Jovanjice :fantom:

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Haralampije said:

Prica od prosle nedelje: covek ima veliku radnju u BG, nije prehrambenog tipa.Zatvorio radnju postujuci mere ali vidi da oko njega sve radi.Pozove neku inspekciju da pita, sta je to i sme li i on tako ra postupi posto nema sankcija za ostale prodavnice.Odgovor je bio da mere kao moraju da se postuju a vec ako otvori radnju i bane mu inspekcija, bice blagi sa kaznom, takve su im instrukcije :isuse:

 

da, shvatanje pravne države u Srbiji

 

više uspeha bi imao ako pokušaš da predaješ dijalektički materijalizam predškolskom uzrastu

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
53 minutes ago, renne said:

KAže Vesara pripremaju se dva ogromna koncerta u beogradu, gde će prisustvovati dvodozaši

i uskoro očekuje najezdu bugarskih turista

A ko će pevati na tom koncertu? Ceca i Aca Lukas?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...