Jump to content

Coronavirus u Srbiji

Milosh76

Recommended Posts

Haralampije
25 minutes ago, theanswer said:

Dakle, deca nisu ugrožena kategorija. 

ne ako zive sama sto je prilicno nemoguce za decu

• Replies 36,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1687

• renne

1472

• vememah

1324

• Frank Pembleton

940

Top Posters In This Topic

Popular Posts

meni ovde nista nije jasno. umiru ljudi na sve strane, bolnice pune, sve vise zarazenih, lekari skapavaju na nogama i sve vise ih je bolesnih a cim se pomenu neke mere krene pobuna kako kome treba i o

Ja se cepio danas Fajzerom, pa šta mi bog da. Histerija oko vakcina je ogromna i meni potpuno neverovatna. Sve i da je vakcina deset puta neproverenija, trebalo bi je primiti. Sent from my iPhone

Ne verujem da se iko na svetu u ovom trenutku oseća više bedno od srpskih lekara i osoblja iz crvene zone. Ne pamtim da su vlast i narod sa ovakvom simbiozom i sinergijom urinirali po nekome. Dubok na

Posted Images

Trebalo je da prosvetari budu povlašćeni za vakcinaciju, a da se učenici (roditelji) opredeljuju za on line ili redovnu nastavu. 

Inače, toliko štite ekonomiju da u petak poslepodne objavljuju mere za vikend, dok će u nedelju znati pravila od ponedeljka :isuse:. Jebena katastrofa.

4 hours ago, theanswer said:

Dok sve ostalo funkcioniše kako funkcioniše? Ne baš. Na stranu što nisam video nigde jake dokaze da su deca tog uzrasta veliki prenosioci ovog virusa. 

Škole poslednje treba zatvoriti. 

Pa jeste, dece ionako imamo za bacanje.

Osim toga lako ih je i napraviti.

• +1 3
Хетерија

Од понедељка све регуларно. После можда следи скраћивање радног времена угоститељских објеката до 19ч потом до 18ч па до 17ч. Као што је очигледно било да ништа неће радити за викенд тако је и ово извесно. Сетите се прошлог таласа и мера у новембру и децембру, тако је све ишло.

gospa buba
Pa jeste, dece ionako imamo za bacanje.
Osim toga lako ih je i napraviti.
hajde da se nadjemo na sredini: teshko ih pravimo, a onlajn nastava ih nece osakatiti do neprepoznatljivosti :hihi:

sent from bubamoto

• +1 2
  • Ne smaraj 1
vememah
1 hour ago, theanswer said:

Dakle, deca nisu ugrožena kategorija. 

Još kad bi poenta zatvaranja škola bila u tome da se spasu deca, a ne nastavnici, osoblje, roditelji i babe i dede koje će ovi masovno pobiti zato što su pokupili virus u školi.

Edited by vememah
  • +1 5
gospa buba

Još kad bi poenta zatvaranja škola bila u tome da se spasu deca, a ne nastavnici, osoblje, roditelji i babe i dede koje će ovi masovno pobiti zato što su pokupili virus u školi.
eno mi u nemachkoj sestra, dete ide u jedan vrtic, ona radi u drugom. mala donela kuci, ova odnela na posao, popadalo 20 kuca njemaca vec nedelju dana.

sent from bubamoto

• +1 1
  • Hvala 2
de Sisti

Evo i primer iz mog odeljenja, ucenik pokupio virus u skoli, dal u muzickoj, dal u osnovnoj ne zna se, ali zarazio i roditelje i babu i dedu. Deda preminuo... to je bilo u decembru u onom talasu pred onlajn

• +1 2
  • Hvala 1
  • Ne smaraj 1

kod nas (engleska) sad od ponedeljka otvorili skole. nisu radile od pocetka decembra. niko ne dishe, svi cekamo kako ce se ta ujdurma odraziti na cifre. ako bude frke, odlozice nam otvaranje a svi smo na ivici.

Pa toga je bilo i u decembru, mozda  ne ovoliko..deca mozda u nacelu bolje podnose ovo, mada, izuzetaka uvek ima, ali, prenose starijima..pisao sma ja o tome negde jos pred septembar..tako d,a nsita iznenadjujuce..znao sa i d aje greska da se vec od februara krece sa kolom, trebalo je sacekati bar do proleca..ne treba biti ni neki genije, ni epidemiolog da bi se to shvatilo..ako je zbog gripa prosle godine bio produzen zimski raspsut, en vidim zasto sada zbog kovida nije

Lezilebovich
22 minutes ago, gospa buba said:

eno mi u nemachkoj sestra, dete ide u jedan vrtic, ona radi u drugom. mala donela kuci, ova odnela na posao, popadalo 20 kuca njemaca vec nedelju dana.

sent from bubamoto

A kako znaju da je tim redosledom ? 

Sandradjer
1 hour ago, Хетерија said:

Од понедељка све регуларно. После можда следи скраћивање радног времена угоститељских објеката до 19ч потом до 18ч па до 17ч. Као што је очигледно било да ништа неће радити за викенд тако је и ово извесно. Сетите се прошлог таласа и мера у новембру и децембру, тако је све ишло.

Prodje novembar i decembar,  znamo kako je bilo.  Bojim se da ako ponove isto da ce ovaj britanski soj da nas pokosi mnogo vise 

Haralampije
50 minutes ago, Lezilebovich said:

A kako znaju da je tim redosledom ? 

Pa bili su zdravi pre toga :fantom: