Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, morgana said:

 

15% vakcinisanih je bila prednost u odnosu na cg ili bosnu. gledajuci zemlje zapada koje imaju smislene mjere, prenosti nikad nije ni bilo, osim u pr smislu. 15% populacije je nista.

Pa baš je taj PR mogao da napravi razliku, sva medijska mašinerija je trabalo da bude usmerena ka vakcinaciji i ne bismo opet imali brojeve koji eksplodiraju. Sad se opet vrtimo u krug, već polu oguglali....

 

Znam da džaba rantujem, video sam se sa drugarom malopre koji je u fazonu "Nisam antivakcinaš ali..." pa sam popizdeo.

  • +1 2
Link to comment
Just now, ragasto said:

Pa baš je taj PR mogao da napravi razliku, sva medijska mašinerija je trabalo da bude usmerena ka vakcinaciji i ne bismo opet imali brojeve koji eksplodiraju. Sad se opet vrtimo u krug, već polu oguglali....

 

Znam da džaba rantujem, video sam se sa drugarom malopre koji je u fazonu "Nisam antivakcinaš ali..." pa sam popizdeo.

svaki potez u pandemiji je imao potpuno isti sablon: jedan mali korak napred, 6 velikih unazad. jer radikali.

ni motiva ni znanja za javno dobro. 

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

Preko 90% ne veruje u koronu da to postoji. Došli su do tog stadijuma da se većina njih smeju nekome ko nosi masku kad uđe u prodavnicu. Dnevno imaju između 30 i 40 zaraženih. 

Prva kovid bolnica im je daleko 40 km (Užice) možda je i zato lud narod tamo jer "ne vidi".

 

 

Ih, pa nemci su godinama gledali kako vozovi odvoze vagone pune ljudi u Ausvic a vracaju se prazni, niko da se zapita gde idu ti ljudi i kako to da se niko ne vraca.

 

Ovo sa "neverovanjem" u virus odnosno nenosenje maske se kaznjava u normalnim zemljama, pa se stoka tako dovede pameti. Ovde se stoka pusta da bude stoka. Malopre u DMu moja zena bila u redu za kasu i ispala svadja neke starije zene i mladje koja nije nosila masku a unosi joj se u lice - ova mladja demonstrativno preskocila red i otisla na drugu kasu sve vicuci "MENI JE MOJE ZDRAVLJE NAJVAZNIJE"... histerija.

 

Juce me neka zena napala na ulici (rekoh na vocapu) i povikala "SPALI MASKU"... ne znam, ovo je vec masovno ludilo. Dodje mi da se fizicki obracunavam.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

 

Ih, pa nemci su godinama gledali kako vozovi odvoze vagone pune ljudi u Ausvic a vracaju se prazni, niko da se zapita gde idu ti ljudi i kako to da se niko ne vraca.

 

Ovo sa "neverovanjem" u virus odnosno nenosenje maske se kaznjava u normalnim zemljama, pa se stoka tako dovede pameti. Ovde se stoka pusta da bude stoka. Malopre u DMu moja zena bila u redu za kasu i ispala svadja neke starije zene i mladje koja nije nosila masku a unosi joj se u lice - ova mladja demonstrativno preskocila red i otisla na drugu kasu sve vicuci "MENI JE MOJE ZDRAVLJE NAJVAZNIJE"... histerija.

 

Juce me neka zena napala na ulici (rekoh na vocapu) i povikala "SPALI MASKU"... ne znam, ovo je vec masovno ludilo. Dodje mi da se fizicki obracunavam.

 

Trebalo je da joj kazes - napravi lomacu i skoci u nju a ja cu odmah za tobom da ubacim masku.:D

Link to comment
Just now, borris_ said:

Da li se zna koji je postotak raznih varijanti kod zarazenih?

 

Je li izasla studija o efikasnosti sinofarm vakcine protiv raznih sojeva virusa?

kakav optimizam :D

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Trebalo je da joj kazes - napravi lomacu i skoci u nju a ja cu odmah za tobom da ubacim masku.:D

 

Ma rekao sam joj (doduse impulsivno, bez razmisljanja) da spali sebi mozak.

 

Posle se mislim, mozda je zena bolesna u glavu a ja je jos potkacinjem

Edited by Caligula
Link to comment
23 minutes ago, Aleksija said:

stiglo danas, ako misle ovako slabasno i bezvoljno, mozemo reci da smo zavrsili vakcinaciju i da sad mi ljubitelji mozemo rekreativno da se bodemo

 

dobro, ostavljeno je na vlast i savest lokalnim satrapima da organizuju prisilu, jedno je kad ti preti ministarstvo s kraja sveta, a drugo skroz kad ti se navali nachelnik, kome se neko navalio kroz partijski kanal komunikacije. bice to ok. za neshto da posluzi njihova precizna hobotnica. ili da se raspadne u tisuce komada usled unutrashnjeg naprezanja. a to se nece desiti, rano je.

  • +1 1
Link to comment
Just now, gospa buba said:

dobro, ostavljeno je na vlast i savest lokalnim satrapima da organizuju prisilu, jedno je kad ti preti ministarstvo s kraja sveta, a drugo skroz kad ti se navali nachelnik, kome se neko navalio kroz partijski kanal komunikacije. bice to ok. za neshto da posluzi njihova precizna hobotnica. ili da se raspadne u tisuce komada usled unutrashnjeg naprezanja. a to se nece desiti, rano je.

ne znam koliko su pritisli uopste. verujem da planiraju nekako, ali za sada jos traze nacin, verovatno. nisam cula da je negde bilo iole konkretnijeg pritiska - doduse, nemam ni ja bas bogzna kakve izvore...

no, nije bas da smo sad u fazi da je dovoljno postaviti baner na sajt ustanove, malo je i hitnije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...