Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Lena said:

Premijerka upravo dade izjavu da je lična odgovornost ako ideš na koncert, nije ti država ni otac ni majka :happy:

 

U principu, donekle je u pravu. Licna je odgovornost.

 

Odgovornost drzave je da li ce koncert uopste da dopusti i ako ga dopusti, da tijekom istog udje inspektor sa par sluzbenih lica i proveri da li se svi pridrzavaju mera.

 

Koliko je drzava jadna sto se svojih mera ne pridrzava..za nijansu su jadniji..ajde ne za nijansu, za celu klasu, su jadniji ljudi koji ne mogu bez espresa, koncerta ili skijanja..i ako vec ne mogu bez toga, ne sklone se kad vide da oko njih 500 ljudi dise punom parom..a jos manje im padne na pamet da isti hepening prijave.

 

 

Edited by SNARC
  • +1 1
Link to comment

mi u kući smo lakši od ovog PTinog. imao sam uput za pregled zbog žuči, zakazano bilo na zvezdari, odem tamo, kovid bolnica. preventivna je stvar, nije strašno. gospođi odbili vakcinaciju zbog reume (treman), reumatološka kovid, otišla drugde po savet, rekli da može zeka. bila je svojevremeno situacija gde su ortopedsku na banjici svrstali u kovid. ne znam gde se išlo sa kostolomom.

 

e, zaista želi svom tom KŠ da se zarazi i dogura do respiratora. ne u apartmanu neke bg bolnice nego negde južno.

Edited by djordje geprat
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

 

U principu, donekle je u pravu. Licna je odgovornost.

 

Odgovornost drzave je da li ce koncert uopste da dopusti i ako ga dopusti, da tijekom istog udje inspektor sa par sluzbenih lica i proveri da li se svi pridrzavaju mera.

 

Koliko je drzava jadna sto se svojih mera ne pridrzava..za nijansu su jadniji..ajde ne za nijansu, za celu klasu, su jadniji ljudi koji ne mogu bez espresa, koncerta ili skijanja..i ako vec ne mogu bez toga, ne sklone se kad vide da oko njih 500 ljudi dise punom parom..a jos manje im padne na pamet da isti hepening prijave.

 

 

Postoje i oni koji misle da je korona izmisljotina i nece da nasedaju na sav ovaj cirkus,  te ne nose maske i bore se za slobodu 

  • +1 1
Link to comment
Jel može ona meni samo da potpiše da mi država nije ni otac ni majka? Trebaće mi. Volim što će mi naplatiti porez i ovako, al čisto da imam. 
mislish da dignesh ruke od izdrzavanja ostarelog roditelja :hihi:

sent from bubamoto

  • Haha 2
Link to comment

Премијерка Ана Брнабић изјавила је да ће у склопу мера против ширења коронавируса, инсистирати да се сви концерти откажу, а да ће готово сигурно бити нових мера за викенд.

Ана Брнабић је, поводом евентуалних нових мера за сузбијање епидемије ковида 19, рекла да јој је најпре невероватно и да је зачуђена тиме да се у овом тешком тренутку организују концерти у Београду. 

  • Haha 1
Link to comment

nove mere za vikend?

sta ce sada da rade - zatvore skole od petka do ponedeljka?

mutava bitanga je kakva magicna kombinacija ekstremne gluposti i zlobe u 1 stvorenju da je tesko poverovati da zaista postoji!

  • +1 7
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Ovo za Šeklera, pa neće njemu "ovi" ništa.
On ako odeu "samoizolaciju" njima do jaja!

.... Shiit has hit the fan!
 

 

to da, ali ako ne ode u samoizolaciju i nastavi da se pojavljuje po medijima, onda će sigurno objasniti da je ipak samo veterinar i da ne pača u nešto što nije u stanju da razume.

Link to comment
Jel ovaj Šekler član kriznog štaba? Ovog državnog, u kome je Kon? Ili priča na televizoru kao prajvat lice, tj.doktor,?
chovek je veterinar. mogu da zamislim kako se (u tishini, dok gleda ta svoja misteriozna posla) struci od njega dize kosa na glavi s_p.jpg

najbolje i on da ide kuci, nema kome u srbiji da pricha :ph34r:

sent from bubamoto




Link to comment

Jebi ga ljudi, nema se m(n)ože se... :kovid19:
EU više ne može da isprati ni samu sebe, Kina ima interese koji su brži i efikasniji od ruskih a ovi što ulaze u pakt sa Izraelom nisu glupi :fantom: čuvajte se i svoje bližnje pazite a ove što daju prioritet (svojoj emotivnoj) difuziji ignorišite... Priča sa koncertima će izaći u svet kao socijalni eksperiment jer će ti ljudi biti predstavljeni kao vakcinisani ali zbog dnevnih brojeva obolelih (pravovremeno privremeno) SankcioNiSani. Prednost Izraelu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

da je ipak samo veterinar i da ne pača u nešto što nije u stanju da razume.

samo veterinar i može da pruži dovoljno informacija o bolesti koja je do tada bila prisutna samo u životinjskom svetu (u kojem je on kao veterinar proučava i tretira ceo radni vek), pa je hopovala sa životinjske na ljudsku vrstu.

zoonozama se i bave veterinari.

mogu da ga pljunu samo ako krene da prepisuje terapije lekovima za ljude, ali on se u svakom svom izlaganju - a pogledala sam sve njegove nastupe u poslednjih godinu dana - jasno ograđuje od toga.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...