Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

  

3 minutes ago, adam said:

ako su zatvoreni prozori ucionica a na odmoru skacu jedno na drugo, menjaju maske i igraju se kao i obicno - povelike. :D

 

ako sede kod otvorenih prozora i na odmorima sede par metara odvojeni i gledaju svako u svoje sokocalo kao japanci - male. :D

 

 

Zatvoreni prozori, a svi su strogo sa maskama? :)

 

 

Edited by Friend
Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Ili izduvni ventil da ne odlepe ? 

I to mi pada na pamet ali znajuci njihov stil zivota mislim da je pre svega ovo drugo.

Link to comment
1 minute ago, Friend said:

Zatvoreni prozori, a svi su strogo sa maskama? :)

ako su na odgovarajucoj distanci, trebalo bi biti ok.

 

al opet najvise zavisi od odmora. :D

Link to comment
2 hours ago, shamotnapec said:


 

 


Zatvaranje bi možda imalo smisla ako je na barem mesec dana, i ako bi se uz njega uvela i mera obaveznom PCR testu i dvonedejnom karantinu za sve koji ulaze u zemlju, nevezano dal se državljani ili ne i odakle dolaze. Ali pravi karantin, u hotelu o svom trošku i nema izlaska iz sobe, ne - idi kući pa će panduracija da te možda pozove na mobilni da proveri da li si tamo.

Zatvaranje na dve nedelje posle kojeg se vraćamo na staro je samo mučenje raje.

 

 

Ja pricam o necemu sto bi bio ozbiljan projekat..ozbiljno zamisljen i isplaniran, sa pocetkom realizacije plana bar mesec dana pre zatvaranja.

Neke parade vucicevskog tipa svakako ne bi mogle da donesu nista dobro.

 

Inace, utisak mi je..da ce nesto ovako svakako morati da se odradi ako se zeli 2025. bez korone..jer ovako ne valja. Ako ne globalno, ono bar kontinentalno. 

 

 

Link to comment

Malopre ušao u Lindu da kupim 5 stvari, kataklizma. Traže se kolica više. Eto čemu vode ove kurčeve mere, sluđenosti, jer ljudi pojma nemaju šta će biti sutra.

 

Čak me keva zvala u četvrtak da me pita da li treba da ide u neku ozbiljnu nabavku, plaši se da će psihopata opet da ih pozatvara.

  • +1 4
Link to comment

juche je bilo bukvalno tako. ko je hteo da udje u bus 'sa merama' morao je da propusti mnogo buseva ili da.pravi idiotske kombinacije od do

sent from bubamoto

Link to comment

Razmišljam to bi moglo da se reši onim privremenim tetovažama ili kanom. Koga uhvatiš bez maske, tetoviraš-nacrtaš im neki penis na nosu oko usta, ili naprimer ime protivničkog tima ili sliku Dragana Đilasa, cecine frizerke..i slično. Daš mu pakovanje od 50 maski i kažeš da dodje na ispravku za 3 meseca.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Sad videh neku “pobedili smo u borbi za medicinsku opremu i respiratore” reklamu frust.gif
videla. besmislena reklama. ubedljiva kao pivo koje reklamira zajednichko pismo i istoriju koje nas povezuju sa pivom. idu zajedno, mora da su iz iste kujne.

morace ipak aleksandar da se vakcinishe u kamere.

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

morace ipak aleksandar da se vakcinishe u kamere

Nikad, dok i zadnji život njegovom ličnom vakcinom ne bude spašen!

Link to comment
25 minutes ago, gospa buba said:

videla. besmislena reklama. ubedljiva kao pivo koje reklamira zajednichko pismo i istoriju koje nas povezuju sa pivom. idu zajedno, mora da su iz iste kujne.

morace ipak aleksandar da se vakcinishe u kamere.

sent from bubamoto

 

Scenografija, za političku propagandu, je savršena: the spomenik, zatim raskrsnica sa dijagonalnim prelazima, COVID Batajnica i, šlag na torti, precrtano skidanje maske koje je bilo motiv pobede nad epidemijom.

Link to comment
18 hours ago, Filozof manijak said:

Ne znam nikog da je preminuo zbog lockdown-a, znam za mnoge koji su preminuli od korone.

 

Ja ti garantujem da znas barem troje  (ako si pratio vesti) ali necemo o tome da ne trolujemo topik.

Link to comment
4 hours ago, Kenji said:

Razmišljam to bi moglo da se reši onim privremenim tetovažama ili kanom. Koga uhvatiš bez maske, tetoviraš-nacrtaš im neki penis na nosu oko usta, ili naprimer ime protivničkog tima ili sliku Dragana Đilasa, cecine frizerke..i slično. Daš mu pakovanje od 50 maski i kažeš da dodje na ispravku za 3 meseca.

Bio je Raka Radović na nekoj opskurnoj televiziji sa predlogom, zumbaš ljudima uši koga uhvatiš u pizdariji probušiš mu uvo i onda kada dođe u bolnicu pogleda ti uvo i kaže no-no.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...