Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pa nemamo razumevanja za glupo, neodgovorno i sebično ponašanje u jeku najgore pandemije u poslednji 100 godina, 
pa to. jesi se vakcinisala. nisam. pa shto bre? ne znam nisam ni razmishljala o tome. pa o chemu si razmishljala zivota ti godinu dana :blink:

nema to veze sa uzrastom. da ima mladi bi pobili i sebe i nas do sada [emoji38]ol:

sent from bubamoto


  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
52 minutes ago, Michael Krueger said:

Ne treba im vanredno stanje. Nek zatvore škole pod obavezno, kafići samo napolju uz određeno radno vreme, 

Škole (i vrtiće) odmah, a kafići mogu napolju. Znaju se prioriteti.

Nikom ne padaju na pamet ljudi koji moraju da idu na posao, a imaju predškolsku decu. Neki imaju na raspolaganju vakcinisane babe i dede, ali mnogi i nemaju.

Da bi se ovo prevazišlo potrebno je veće zatvaranje, a ne skraćenja radnog vremena kafića. Ostaju naravno oni koji imaju sitnu decu a rade kao medicinari, ili treba da obezbede struju, vodu, internet, ali ko ih ....

Edited by duma
Link to comment




[mention=291]Joe D[/mention]
 
Pa dobro, samo ima tu neka gradacija valjda, jbg...
 
 [mention=1038]renne[/mention] [mention=4190]Filozof manijak[/mention]
 
Sve okej, možda gledamo različito na stvari ali delamo isto. 
 
[mention=135]gospa buba[/mention]
 
Ne brini, pobiće nas Filozof sve pre toga [emoji3]
 


nece ne moze da stigne, on je stariji chovek, koliko god brzo da trchi hihi.gif

polako bre ljudi...

@lancia. maska samo psiholoshki.

sent from bubamoto


Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja stvarno mislim da je virus odavno toliko raširen da neko ko relativno učestalo izlazi iz stana/kuće zaista ne može da kaže, "e tamo sam se zarazio".


.... Shiit has hit the fan!
 

 

eh, pa budale sve to da drže u malom prstu. i mogu sve da potkrepe naukom. najpre premotavanje u glavi gde je sve možda prekršio legendarno "2 metra/15 minuta" pravilo i onda se sistemom eliminacije dolazi do konačnog odgovora.

 

 

Link to comment
ne znam jesli li cuo, ali one rupice na maskama su mnoogo vece od onih virusa. i svi prodju. to samo budale nose. jedan moj komsija nosio pa sta mu vredi, eno ga ima upalu pluca. od maske dobio.
 
nije to najgore, rupice su pravolinijske i virus se samo upucava unutra. i podmazane, samo klizi.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, maharaja said:

Meni je neverovatno da se uopšte spominje zatvaranje škola dok prethodno nije sve ostalo zatvoreno. Škole moraju da se zatvaraju poslednje, kad ništa drugo ne preostane, i moraju prve da se otvaraju.

 

I da, nastavnici moraju biti prioritetna grupa za vakcinaciju.

Imam samo jedan amandman na ovo: skijališta i putovanja i to što se deca pravo sa skijanja vraćaju u školu i ne možeš ih sprečiti. Plus, menjaju se mere u smislu da sad imamo troje zaraženih u grupi al grupa ne ide u izolaciju dok lekar ne kaže da mora. To je novi protokol, kažu. Meni se ide u školu, svima se ide, ali sistem je malo skrnav. Plus takmičenja, to bi isto moglo da se ukine malo, privremeno.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, maharaja said:

Skroz se slažem.

 

A nisam ni znao da držite takmičenja. To baš spada u non-essential. :ohmy:

Borili se da ne drže, izgubili bitku. Plivanje, čoveče...

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

A neee, maske su unapred potopljene u virus i takve nam ih prodaju da nas poubijaju. Uključite mozak!!!

OK, da se ipak vratimo nerazumevanju i kako da se resimo omladine.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...