Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, Sandradjer said:

Nemoj tako molim te,  a znam da neces :).  Nece vise ostati niko da zastiti starije jos uvek nevakcinisane i one koji ne smeju da prime vakcinu. 

Ima normalnih,  mozda malo,  ali ima 

 

Ma, ja nikad ne radim nista sto moze da ugrozi nekog drugog bez obzira na to sta mislim o njemu/njoj, samo kazem da dodje coveku da iz glave izbije svaki momenat empatije prema ljudima koji nikakvu empatiju ne pokazuju prema drugima. Spadam u one ljude koji smatraju da kakva god da je drzava i sta god drzava da radi, zbog licne pristojnosti se uvek treba ponasati odgovorno. Ne mora covek da ceka pristojno okruzenje da bi se sam ponasao pristojno, moze to i kad tog okruzenja nema.

  • +1 4
Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

zato što ponekad ni na otvorenom ne može da se izbegne gužva ili bliski kontakt (npr.redovi ispred banaka, pošti i slično)

То наравно. Споменуо сам у нормалним условима где нема блиског контакта.

Link to comment
Quote

Bilo je različitih stavova, ali došli smo do zajedničkog stava da se preko vikenda mora preduzeti nešto i ostalo je da se iskristališe i pripremi predlog, naveo je član Kriznog štaba.

 

Konara :hail:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 23.2.2021. at 11:27, BlackGeorge said:

Ja bih na sve to dodao i privatne žurke koje naravno niko ne kontroliše. Iz kafane u 20h ideš kod pere, mike, laze na party time. Dovoljna je i sedeljka. Nisu samo Zlatibori i Kopaonici. Eto tek od skoro su krenuli da razbijaju žurke po kafanama. A do tada šta je bilo ne zna se...

 

Hajde da prestanemo da se lazemo,nekome su te zurke dozvoljone nekome nisu.Sinoc je uredno jedna zurka bila na onom cunami splavu sa sve vatrometom u ponoc,

Jutros u 6 i 30 ispod onog kafica na dorcolu sto je skoro bacena bomba cepa muzika a sve zatvoreno.Kao i za sve ostalo u ovoj zemlji zakon za nekoka vazi za nekoga ne.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Блок_64 said:

 

Hajde da prestanemo da se lazemo,nekome su te zurke dozvoljone nekome nisu.Sinoc je uredno jedna zurka bila na onom cunami splavu sa sve vatrometom u ponoc,

Jutros u 6 i 30 ispod onog kafica na dorcolu sto je skoro bacena bomba cepa muzika a sve zatvoreno.Kao i za sve ostalo u ovoj zemlji zakon za nekoka vazi za nekoga ne.

Apsolutno se slažem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...