Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

 

Tim likovima sa zimovanja, narocito onima koji su vodili citave porodice, bih jebao mater. Odvojio bih im neku drljavu bolnicu u nekoj vukojebini bogu iza nogu pa tamo neka se lece, neku na nekoj planini da nastave da budu na svezem vazduhu. Mogu i skije da ponesu, posto ih to ocigledno rajca. Ne mogu da verujem da ljudi bas toliko nista sebi ne mogu da uskrate, da bas toliko ne mogu da se strpe.

Sad je prosao zimski raspust, ali racunam na jos jedan takav talas krajem februara posto Sretenje pada u pon. i utorak, idealno za produzeni vikend na Kopu.

 

Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Znam za više njih koji su išli porodično, ali svi su već preležali koronu.

 

Pa, sta ce u covid bolnicama ako su prelezali? Ne ti tvoji vec generalno. Svi prelezali, svi paze i vode racuna, svi vakcinisani, a redovi ispred bolnica. Boli njih djoka da li su prelezali ili nisu, ne moze skijanje jedne godine da se odlozi, ne dao bog da se preskoci, pa to ti je.

  • Hvala 1
Link to comment

nemoj tako, bobane. jos pre 6 meseci smo se prepucavali oko toga ko se plasi mraka, drekavca i korone na forumu. kao i da ne treba robovati koroni, maskama i zrtvovati licne slobode.

Link to comment

Vidim i po autobusima se narod opušta polako, sve više ljudi bez maski u njima.

 

Jedva čekam da dođe trenutak kada će biti vakcinisani svi koji to žele i dobiju imunitet, savršeno će me boleti uvo za redove ispred ambulanti tada.

 

 

 

Edited by Anonymous
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Anonymous said:

Vidim i po autobusima se narod opušta polako, sve više ljudi bez maski u njima.

 

Jedva čekam da dođe trenutak kada će biti vakcinisani svi koji to žele i dobiju imunitet, savršeno će me boleti uvo za redove ispred ambulanti tada.

 

 

 

Pa neće te boleti, jer će redovi ispred ambulanti i dalje predstavljati opterećenje po zdravstveni sistem, a lekari i ostalo osoblje angažovano u tim ambulantama neće moći da obavljaju svoju primarnu delatnost.

 

S druge strane, prijatelji psihoteraputi mi govore da je narod generalno potpuno flipnuo i najodgovorniji više ne mogu da podnesu kompletnu situaciju. Svi konstantno potcenjuju psihološki efekat ovoga, gadne će posledice biti (i već jesu). Počev od toga da nam je normalan ljudski kontakt postao stran...

  • +1 8
Link to comment
11 minutes ago, Sammael said:

Pa neće te boleti, jer će redovi ispred ambulanti i dalje predstavljati opterećenje po zdravstveni sistem, a lekari i ostalo osoblje angažovano u tim ambulantama neće moći da obavljaju svoju primarnu delatnost.

 

S druge strane, prijatelji psihoteraputi mi govore da je narod generalno potpuno flipnuo i najodgovorniji više ne mogu da podnesu kompletnu situaciju. Svi konstantno potcenjuju psihološki efekat ovoga, gadne će posledice biti (i već jesu). Počev od toga da nam je normalan ljudski kontakt postao stran...

 

Budale ne možeš uterati u sistem i šta ćeš da radiš? Ili da ih nateraš na obaveznu vakcinaciju, ili da ih ignorišeš, Ili da budeš njihov taoc do ko zna kad. Ovo poslednje mi se ni malo ne dopada.

Link to comment
1 minute ago, Anonymous said:

 

Budale ne možeš uterati u sistem i šta ćeš da radiš? Ili da ih nateraš na obaveznu vakcinaciju, ili da ih ignorišeš, Ili da budeš njihov taoc do ko zna kad. Ovo poslednje mi se ni malo ne dopada.

upravo ovo.

setite kako se podigao sramno nizak procenat vakcinisane dece (MMR) kada je postavljen uslov da dete ne moze u vrtic bez vakcine

Link to comment
5 minutes ago, cartman said:

upravo ovo.

setite kako se podigao sramno nizak procenat vakcinisane dece (MMR) kada je postavljen uslov da dete ne moze u vrtic bez vakcine

 

Ja se u potpunosti slažem ali bojim se da se to neće desiti. Problem nije mali, pre desetak dana sam čitao da je svega 38% ljudi u Srbiji za vakcinaciju i da smo ubedljivi evropski prvaci po tom pitanju.

 

Jedino da zaista uvedu čitavu seriju ograničenja za nevakcinisane, ali na taj način političari gube glasove.

Link to comment
27 minutes ago, cartman said:

Jel i vi imate neki cudan osecaj kada gledate neki fim i ljudi se srdacno pozdravljaju sa sve cmakanjem i grljenjem?

 

O, da. I svako malo mi pada na pamet kako niko ne nosi masku niti drži distancu. :ph34r:

 

Mislim da sam na Netflixu od prošlog marta odgledao svaku moguću seriju o epidemijama smrtonosnih virusa (bemliga ako nisu predosetili nešto, neverovatno koliko je toga snimljeno) i drugim apokaliptičnim katastrofama, mnogo mi je lakše da se uživim, nekakav eskapizam me jednostavno ne radi. :isuse:

Link to comment
34 minutes ago, cartman said:

Jel i vi imate neki cudan osecaj kada gledate neki fim i ljudi se srdacno pozdravljaju sa sve cmakanjem i grljenjem?

 

I na filmu svadbe..koncerte..tekme..guzve u prevozu..a maske ni za lek.

 

Skoro sam pogledao neko glupiranje moje ekipe u kafani..ima tome dve godine. Svi bez maske...i nekakav neizdrz mi je posao niz kicmu.

 

Srecom..mi smo se na masku vec navikli.

Link to comment
 
Ja se u potpunosti slažem ali bojim se da se to neće desiti. Problem nije mali, pre desetak dana sam čitao da je svega 38% ljudi u Srbiji za vakcinaciju i da smo ubedljivi evropski prvaci po tom pitanju.
 
Jedino da zaista uvedu čitavu seriju ograničenja za nevakcinisane, ali na taj način političari gube glasove.
ovi politichari gube glasove? nashi politichari? :unsure:

ajtemolim vas.

oni nece izgubiti nishta sve i da vrate zeleznicu ali tako da sami vuchemo vagone prema par nepar rasporedu zasnovanom na jmbg :dry:

sent from bubamoto

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...