Jump to content

Coronavirus u Srbiji

Milosh76

Recommended Posts

Apollo Creed
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Koliko đubre je ovaj čovek jbte!

Srbiju proteklih nedelja potresaju gotovo svakodnevne vesti o smrti zdravstvenih radnika, trenutno ih je više od 70. U javnosti se sve češće čuju zahtevi da se te smrti ispitaju i da se utvrdi koji je uzrok - zašto gubimo toliko lekara? Član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon, kaže da je to veoma ozbiljno pitanje kojem se treba temeljno posvetiti. "Mi imamo neka saznanja, u okviru nekih klinika, da je do zaražavanja dolazilo uglavnom izvan bolnica. To bi trebalo oni koji rukovode tim kovid bolnicama da vrlo jasno kažu. Imamo i jednu uočenu situaciju, da je često dolazilo do zaražavanja na mestima gde se ispijala kafa i tih kratkih pauza"

.... Shiit has hit the fan!

Jbg, život je 1.

Državljani BiH okupirali “Beograd na vodi”

• Replies 32,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1445

• renne

1274

• vememah

1227

• Frank Pembleton

830

Top Posters In This Topic

Popular Posts

meni ovde nista nije jasno. umiru ljudi na sve strane, bolnice pune, sve vise zarazenih, lekari skapavaju na nogama i sve vise ih je bolesnih a cim se pomenu neke mere krene pobuna kako kome treba i o

Ja se cepio danas Fajzerom, pa šta mi bog da. Histerija oko vakcina je ogromna i meni potpuno neverovatna. Sve i da je vakcina deset puta neproverenija, trebalo bi je primiti. Sent from my iPhone

Evo konačno i dobrih vesti, sad već mogu reći (pu pu pu) da se izvukla. Otpuštena je juče iz KBCa, negativna na virus, i dalje pod upalom pluća, nešto slabijom. Smestio sam je u dom sa 24/7 medicinsko

Posted Images

17 hours ago, Mil@n said:

Dobro, naravno... 

Više sam mislio na ovo što je neko prokomentarisao, niko ih se jebeno ne pridržava, ljudi ima kad gde i koliko hoćeš, osećaš se nekako kao glupan kada ih slušaš a znaš da u praksi ništa od toga ne postoji. A oni kao nešto sede, seru i dogovaraju "mere", kao bitni su.  Ma crknite svi...

Pa sad, neke mere se postuju. Vise se i ne secam kada sam poslednji put video nekog bez maske u prodavnici.

• +1 2
Marvin (Paranoid Android)

Član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon, kaže da je to veoma ozbiljno pitanje kojem se treba temeljno posvetiti. "Mi imamo neka saznanja, u okviru nekih klinika, da je do zaražavanja dolazilo uglavnom izvan bolnica. To bi trebalo oni koji rukovode tim kovid bolnicama da vrlo jasno kažu. Imamo i jednu uočenu situaciju, da je često dolazilo do zaražavanja na mestima gde se ispijala kafa i tih kratkih pauza"

Dabogda te do kraja nedelje posetio šlog, bedniče.

• +1 4
gospa buba
15 minutes ago, harper said:

Pa sad, neke mere se postuju. Vise se i ne secam kada sam poslednji put video nekog bez maske u prodavnici.

ni u busu. i ludaci su odustali.

edip. osobe sa alternativnim pogledom na realnost.

Edited by gospa buba
  • +1 1

Koliko đubre je ovaj čovek jbte!

Srbiju proteklih nedelja potresaju gotovo svakodnevne vesti o smrti zdravstvenih radnika, trenutno ih je više od 70. U javnosti se sve češće čuju zahtevi da se te smrti ispitaju i da se utvrdi koji je uzrok - zašto gubimo toliko lekara? Član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon, kaže da je to veoma ozbiljno pitanje kojem se treba temeljno posvetiti. "Mi imamo neka saznanja, u okviru nekih klinika, da je do zaražavanja dolazilo uglavnom izvan bolnica. To bi trebalo oni koji rukovode tim kovid bolnicama da vrlo jasno kažu. Imamo i jednu uočenu situaciju, da je često dolazilo do zaražavanja na mestima gde se ispijala kafa i tih kratkih pauza"

.... Shiit has hit the fan!

Vazno je da se drKon tom ozbiljnom pitanju temeljno posvetio. Ima covek neka saznanja o nekim klinikama da je tamo bilo pauza za kafu pa je stoga umrlo 70 lekara.

Govnar bedni.

• +1 2
2 minutes ago, Tsai said:

Kakav olosh, pizda mu materina odvratna. 

Dokle ce lekari trpeti ovo jbt? 

Kako dokle, eno juce se skupilo tri zdravstvena radnika u centru da protestvuju

• -1 1

Zato sto kad bi lekari protestvovali, ljudi bi bukvalno umirali po bolnicama, ne samo od kovida.

Bice dana kad ovo prodje...neko treba i to nezadovoljstvo da ukaplupi i artikulise na pravi nacin. TO sto ce njih 1000 da se skupi na trgu, ne znaci nista  Ili sto ce ih 20% strajkovati jer im je zakonom zabranjen strajk... ni to ne znaci nista...

ima i drugih nacina kaznjavanja bahatih politicara

• +1 3
gospa buba
4 minutes ago, Milosh76 said:

Zato sto kad bi lekari protestvovali, ljudi bi bukvalno umirali po bolnicama, ne samo od kovida.

Bice dana kad ovo prodje...neko treba i to nezadovoljstvo da ukaplupi i artikulise na pravi nacin. TO sto ce njih 1000 da se skupi na trgu, ne znaci nista  Ili sto ce ih 20% strajkovati jer im je zakonom zabranjen strajk... ni to ne znaci nista...

ima i drugih nacina kaznjavanja bahatih politicara

ovog chichu, sad kad se navukao na davanje mishljenja i svakodnevnu elektronsku prisutnost, za pochetak prosto treba kenselovati™, ko klinci na mrezama shto se upropashtavaju medjusobno. prichaj shta hocesh, niko te ne slusha, to shto prichash ionako nishta ne vredi, ne vidimo te.

a nece ni ovo 100 godina :dry:

bice prilike.

Edited by gospa buba
  • +1 6
ToniAdams

jasno je da je olos jos od prvih izjava i namerno pogresnog tumacenja gotovo svih informacija.

cudi me da se masovno cudite, ali ok. nadam se makar da mu ovo necete zaboraviti.

• +1 5
InvisibleLight

Ali kako je ekspeditivan, zna on tacno kad se ko zarazio, sproveo istragu za par dana

A za stosta se pravi mutav

Govno jedno bezobrazno

• +1 4
ToniAdams
Just now, InvisibleLight said:

Ali kako je ekspeditivan, zna on tacno kad se ko zarazio, sproveo istragu za par dana

A za stosta se pravi mutav

Govno jedno bezobrazno

posle manje od dana prilkom prvog zatvaranja, znaci posle manje od 24 casa je rekao na teveu kako smo zaravnali krivu. naravno da sve zna i da je sproveo istragu.

• +1 1
Taihoskopija

26 minutes ago, harper said:

Neverovatno. Popizdeo sam toliko da ne mogu da se smirim, vise zbog ove izjave nego zbog bilo cega drugog sto slusamo godinama.

Ja sam skamenjena. Jedino što me umiruje je anticipiranje budućnosti u kojoj ih  jurimo ulicama, lomimo prozore, palimo fotelje i nameštaj dok oni cvile u ćošku, a o sudbini potpukovnika Kona odlučuju porodice preminulih zdravstvenih radnika ili tako nešto. ❤️

• +1 7
  • Hvala 1
  • Wub 1