Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 

26 minutes ago, harper said:


Neverovatno. Popizdeo sam toliko da ne mogu da se smirim, vise zbog ove izjave nego zbog bilo cega drugog sto slusamo godinama.

 

Ja sam skamenjena. Jedino što me umiruje je anticipiranje budućnosti u kojoj ih  jurimo ulicama, lomimo prozore, palimo fotelje i nameštaj dok oni cvile u ćošku, a o sudbini potpukovnika Kona odlučuju porodice preminulih zdravstvenih radnika ili tako nešto. ❤️

 

 

  • +1 7
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Odvratno, nešto zvao kući, žena sedi sa prijateljicom doktorkom kojoj su dvoje kolega umrli od korone.
Krenuo da pitam jel pročitala ovu svinjariju, i onda shvatih:
pa jbte jesi normalan, oćeš da žena poludi samo joj to fali...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Zato sto kad bi lekari protestvovali, ljudi bi bukvalno umirali po bolnicama, ne samo od kovida.

 

Bice dana kad ovo prodje...neko treba i to nezadovoljstvo da ukaplupi i artikulise na pravi nacin. TO sto ce njih 1000 da se skupi na trgu, ne znaci nista  Ili sto ce ih 20% strajkovati jer im je zakonom zabranjen strajk... ni to ne znaci nista...

 

ima i drugih nacina kaznjavanja bahatih politicara

 

Pa ne rade svi trenutno i spavaju po bolnicama non stop, ovi im seru bukvalno po glavi i isturaju ih u prvi red dok SNS pravi kombinacije za kradju na softveru, lekovima, maskama i opremi. Mada slazem se, ljudi ginu po bolnicama, svaka im cast kako sakupe snagu da svaki dan odu na posao, vrv im je protest negde na zadnjem mestu po bitnosti trenutno (sto ne znaci da je to ispravno).

 

I ne bih se uzdao u ovo "bice dana" jer ovde afera zatrpava aferu u dva sata, kamoli u dva meseca. Ne krivim ih naravno, najvise su najebali od kada je kriza pocela, za par svojih poznanika sam cuo da su dali otkaz, za jos par da su otisli preko... dvoje lekara koje znam je umrlo, treci se jedva sa respiratora ziv izvukao. Nesto ne verujem da mu je sada do protesta i menjanja vlasti, trazenja odgovornih. Skuvana smo zaba, ovde samo glad moze da izvede narod na ulice ili ocaj kada bahato govno ubije dvanaestogodisnje dete na trotoaru.

 

Da ga jebem, mozemo samo da pizdimo izgleda. Za ovaj eko protest se jebeno nije ni culo, ja na fejsbuku video slike mase ljudi :isuse: dakle pojma nisam imao. Razvalila nas je ova mafija, pocepala na atome.

Link to comment
27 minutes ago, Taihoskopija said:

Ja sam skamenjena. Jedino što me umiruje je anticipiranje budućnosti u kojoj ih  jurimo ulicama, lomimo prozore, palimo fotelje i nameštaj dok oni cvile u ćošku, a o sudbini potpukovnika Kona odlučuju porodice preminulih zdravstvenih radnika ili tako nešto.

Zašto u budućnosti, zašto ne sutra ili već večeras? Šta nas sprečava, mene to interesuje.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Evo ga i ovaj
Screenshot_2021-01-12-16-57-07-552_com.facebook.katana.jpgIMG_20210112_165726.jpg

.... Shiit has hit the fan!
 

opšta pristojnost nalaže da su uvek bude na suprotnoj strani od dula glavonje

:fantom:

 

  • +1 2
Link to comment

Sta sad Radovanovicu fali, imao je on neke izjave nevezano za kovid koje mi se ne dopadaju, ali to je druga prica..imamo mi ljude na mestu,strucnjake, ne mnogo, ali ih imamo, samo eto, nisu poltroni i gnjide, pa nisu deo KS..

Link to comment

Jedna od prvih stvari koje sam naučio kada sam počeo da se bavim privatnim poslom je da, koliko god ti bio spreman da se poniziš i nisko padneš da bi uzeo neki posao i zaradio neki novac, uvek postoji neko ko je spreman da ide niže i bude beskrupulozniji od tebe, do nivoa nadrealnog. Predrag Kon je živa personifikacija tog principa da koliko god mislio da čovek može da nisko padne, uvek može niže. Jedino što me u vezi njega zanima je koji mu je motiv da ovo radi, tj. da li je izvorno lud lik ili samo bahata bezobrazna beskompromisna oportunistička budaletina, ali je to pre svega akademska dilema. 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...