Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

ne znam da li je ovde mesto, ali eto, ima neke veze sa coronom, a i najbrže ću dobiti odgovor :happy:

 

elem

zove me neki ženski glas (na fiksni) iz oxygen centra (despota stefana) i kaže da su u nekom programu kojega sponzoriše eu a zarad rasterećenja zdravstva koje je sad u shitu svuda

 

nude besplatan pregled (nikakav sponzorstva, nikakve večere, odmah se ogradila), pregled cirkulacije (šta god to značilo), dopler krvnih sudova, karotida, pregled srca (nisam sve baš najbolje razumela, a nisam mogla da je držim posla sata na telefonu) pregled masnoća oko organa i još nešto oko krvi i po želji tretman kiseonikom

i sve to besplatno

zakazuju sa 20 min razlike između pacijenata, pošuju sva epidemiološka pravila, nema gužve kod njih i sl.

 

šta mislite, da li da idem ? naravno, i muž i ja smo u opciji, rekla da se odnosi na porodicu

 

 

ed.

malo sam guglala, nemaju sajt :isuse:

pa ko danas nema jebeni sajt :wacko:

Edited by dùda
Link to comment
On 9.1.2021. at 11:55, Tale said:

Moja najbolja supruga na svijetu treba da primi vakcinu u ponedeljak. Fajzerovu, po izboru.

Primila.

Do sada nije osetila ništa neuobičajeno, ubod - probod i to je to.

Ruka malo "zateže" pri pokretu kao i nakon vađenja krvi iz vene.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

ne znam da li je ovde mesto, ali eto, ima neke veze sa coronom, a i najbrže ću dobiti odgovor :happy:

 

elem

zove me neki ženski glas (na fiksni) iz oxygen centra (despota stefana) i kaže da su u nekom programu kojega sponzoriše eu a zarad rasterećenja zdravstva koje je sad u shitu svuda

 

nude besplatan pregled (nikakav sponzorstva, nikakve večere, odmah se ogradila), pregled cirkulacije (šta god to značilo), dopler krvnih sudova, karotida, pregled srca (nisam sve baš najbolje razumela, a nisam mogla da je držim posla sata na telefonu) pregled masnoća oko organa i još nešto oko krvi i po želji tretman kiseonikom

i sve to besplatno

zakazuju sa 20 min razlike između pacijenata, pošuju sva epidemiološka pravila, nema gužve kod njih i sl.

 

šta mislite, da li da idem ? naravno, i muž i ja smo u opciji, rekla da se odnosi na porodicu

 

 

ed.

malo sam guglala, nemaju sajt :isuse:

pa ko danas nema jebeni sajt :wacko:

 

1. Nemaju sajt.

2. Registrovana delatnost im je "Delatnost nege i održavanja tela"

 

To je neka prevara a la kvantna medicina.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Sammael said:

 

1. Nemaju sajt.

2. Registrovana delatnost im je "Delatnost nege i održavanja tela"

 

To je neka prevara a la kvantna medicina.

 

i moja keva je dobila poziv prosle nedelje. na koji nacin varaju?

ona bi da ide, ali cu je ipak odgovoriti

Link to comment
Just now, Ros said:

 

i moja keva je dobila poziv prosle nedelje. na koji nacin varaju?

ona bi da ide, ali cu je ipak odgovoriti

pa varaju verovatno u smislu da to i nisu neki validni pregledi, kontam da je to

ja bih još i otišla da nije ovo vreme

mislim, čuvamo se maksimalno i sad svakako neću da pravim neke nepotrebne kontakte ako to nije baš onako, opipljiv benefit po zdravlje

Link to comment
Just now, dùda said:

pa varaju verovatno u smislu da to i nisu neki validni pregledi, kontam da je to

ja bih još i otišla da nije ovo vreme

mislim, čuvamo se maksimalno i sad svakako neću da pravim neke nepotrebne kontakte ako to nije baš onako, opipljiv benefit po zdravlje

 

i ona ce da saceka jos malo, pa ce onda ici. bojim se nekih sitnih slova i potpisivanja. 

sta je interes tog oxygen-a? 

Link to comment
Just now, Ros said:

 

i ona ce da saceka jos malo, pa ce onda ici. bojim se nekih sitnih slova i potpisivanja. 

sta je interes tog oxygen-a? 

pa verovatno da se na taj način malo izreklamiraju, tj navataju nove kupce

Link to comment
50 minutes ago, Ros said:

 

to mi je ok i to ne smatram prevarom

Prevara je ukoliko ne-medicinske ili kvazi-medicinske "preglede" reklamiraju kao medicinske, a nisu registrovani za obavljanje medicinske delatnosti. 

Edited by Sammael
Link to comment
52 minutes ago, Ros said:

 

to mi je ok i to ne smatram prevarom

pa ako ti pregledi nisu validni ( a ja sam malo skeptična u doktore, ako uopšte te preglede rade doktori , koji rade u takvoj firmi)

mislim, takav pregled može da te dovede u zabludu, recimo

nije baš da je kao 2+2, ali mogu se naći elementi prevare, 

i onda, čudno mi da sad eu baš tako nešto finsira, što dakle nije ni registrovano kao medicinska ustanova

 

ed.

sammael brži

Edited by dùda
Link to comment
56 minutes ago, dùda said:

pa verovatno da se na taj način malo izreklamiraju, tj navataju nove kupce

ali nove kupce chega? :unsure:

 

da rade ozbiljnu medicinsku delatnost, sa sertifikovanim doktorima i mashinama, shto se ne bi registrovali tako? :unsure:

 

garantovano neki kvantni mehanichari, oni fantastichno agresivna sekta neznalica :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment
Just now, gospa buba said:

ali nove kupce chega? :unsure:

 

da rade ozbiljnu medicinsku delatnost, sa sertifikovanim doktorima i mashinama, shto se ne bi registrovali tako? :unsure:

nove kupce oxygenskih tretmana :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...