Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, beeva said:

U BIH broj zaraženih pada. Recimo novembar je bio 50 odsto zaraženih od broja testiranih , sad je to ispod 20odsto, a generalno manje su gužve u covid ambulantama. Broj ljudi koji je preležao sa simptomima , a da ih poznajem, je prilično velik .

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

Pa, BIH se mozda ili prokuzila,ili je bar gotov talas..kod nas, sta ce biti, vise je tesko reci, ovako na prvu loptu bih rekao da smo najgore  prosli, ali, da se ne zalecem, po nekim parametrima i trendovima, jos jedan talas nam sledi vrlo verovatno, i trebalo bi da bude slabijeg intenziteta od ovog, i poslednji, e sad..pre maja nema opustanja svakako..

Edited by Misko
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Jesam, 100%. Ne dam se omesti.

i ne treba, samo napred

 

ceo zapadni svet se vakciniše fajzerom a mi nešto pametujemo

 

evo ja uspela da ubedim muža (starog rusofila :D) da je bolje da se sutra prijavimo za fajzera (ako bude takva opcija) jer mislim da ćemo tako brže doći na red

i pristao čovek :tongue:

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Taihoskopija said:

Da, što se tiče Užica, kovid laborant kaže da mu se ne sviđa ništa trend ovih dana i da se vidi da će biti zabavno u narednim danima. :/

 

A decu ne testiraju i dalje? Kako prate broj zaraženih uopšte? 

 

Tetka i teca u petak izasli iz Uzicke bolnice.Nisu bas u najboljem stanju ali kazu da trebaju kreveti za druge.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ja sam shvatila da su jutros chekale pa sad vishe ne? :unsure:

sent from bubamoto
 

da, u pravu si, ja sam pročitao samo naslov,... :isuse:

 

moram čitati i vesti ponekad...

Link to comment
kakva je to tachno vest?

sent from bubamoto


To je vest tipa:
Novinar sam tako što buljim u tw, insta, i fb i kad vidim nešto "klikabilno", ja odma copy/paste, jer glupo je da proverim makar mi bilo ispod prozora kancelarije...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...