Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja jedini "smisleni" odgovor od strane medicinara koji sam cula jeste da za svaku vakcinu su potrebne godine da bi bili sigurni u njenu bezbednost i efikasnost i da niko nece da rizikuje s ovim brzim, sklepanim. Posebno ne novim, da budu deo eksperimenta. :sad:

Link to comment
4 hours ago, radisa said:

AKo može predsednik da se insatgramiše na Hilandaru, što ne bi mogao običan narod da se fotka po sabornoj crkvi...

 

Sve je to isto duhovno jedinstvo... Nit duha, nit jedinstva, nego, ja,ja, ja, ja, ja....

 

Pravi vernici se ne mogu zaraziti koronom.

Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Juče sam prebrojala. Od 220 doktora kod mene, samo je 44 potpisalo saglasnost za vakcinaciju.

Super. Taman da prestanemo da zalimo medicinare, kad umru od korone.

Science of stupid.

  • -1 2
Link to comment

To da medicinari kao neće fajzer nego hoće/čekaju rusku je foliranje, da ne kažu direktno "neću ja prvi nego eto ako hoće Pera, pa ako mu za mesec dana ne izrastu rogovi..."
Pitao bi ih "a dobro jel to samo za vakcine tako ili birkate i za antibiotike, ili neću na američki respirator?"
Misli, u narodu je još i manji procenat verovatno.
Mislim ako ne veruju, hoće li to predočiti pacijentima?

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Te dvije doze ce biti problem svugdje. Englezi su bas rastegli vrijeme izmedju dvije doze, 84 dana umjesto propisanih 21. Francuzi 42 dana. Problem je sto su svi poceli vakcinisati kao ludi iako vakcine dolaze postepeno. Ovi moji su poceli polako (oko 100 na dan) pa su pod pritiskom morali da ubrzaju. Sada kada su ubrzali morali su da rastegnu vrijeme izmedju.

Link to comment
15 hours ago, Sludge Factory said:

Joj, ima i zdravstvenih radnika koji su u "prvim borbenim redovima" sto bi se reklo, a koji pricaju kako se ovo ne prenosi kapljicno nego nas "zaprasuju iz aviona". 

Da,da i svi su eksperti za izradu vakcina, genetiku, viruse  i sl.

 

A da te iste pitaš nešto van njihove specijalizacije, npr urologa za neko kožno oboljenje, odmah se pretvore u neznalice te ne mogu da ti odgovore, nije to njihovo polje interesovanja, znanja, vrteli bi glavom, upućivali na nadležnu kliniku.

Link to comment
Quote

Adžić Vukičević je rekla i da se oko trećina zaposlenih u toj kovid bolnici izjasnilo da želi da primi Fajzerovu vakcinu protiv koronavirusa, a da ima i onih koji planiraju da sačekaju rusku ili kinesku.

ovi iz svemirskog broda batajnica su malo bolji od arkadijinih medicinara

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...