Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

jutros sam dobio par fotografija sa ovog eventa, od vise mojih prijatelja. svi oni su potegli do hrama sinoc, sa raznih polazista.

mislim, stvarno nisam znao sta da im odgovorim. 

 

prvo, zasto mora da se ide medj' hiljade ljudi, u zatvoren prostor?

drugo, ajde, ok, shvatam - uz sve opasnosti koje vrebaju, imas potrebu da u ovom teskom trenutku ostvaris duhovno jedinstvo sa svojom crkvom, svojim narodom. ali cemu onda fotkanje u crkvi i selfiji?

 

pa jbt samo je tiktok falio. 

ili mozda ima i toga?

Link to comment
Just now, Djuro said:

jutros sam dobio par fotografija sa ovog eventa, od vise mojih prijatelja. svi oni su potegli do hrama sinoc, sa raznih polazista.

mislim, stvarno nisam znao sta da im odgovorim. 

 

prvo, zasto mora da se ide medj' hiljade ljudi, u zatvoren prostor?

drugo, ajde, ok, shvatam - uz sve opasnosti koje vrebaju, imas potrebu da u ovom teskom trenutku ostvaris duhovno jedinstvo sa svojom crkvom, svojim narodom. ali cemu onda fotkanje u crkvi i selfiji?

 

pa jbt samo je tiktok falio. 

ili mozda ima i toga?

AKo može predsednik da se insatgramiše na Hilandaru, što ne bi mogao običan narod da se fotka po sabornoj crkvi...

 

Sve je to isto duhovno jedinstvo... Nit duha, nit jedinstva, nego, ja,ja, ja, ja, ja....

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Djuro said:

 ajde, ok, shvatam - uz sve opasnosti koje vrebaju, imas potrebu da u ovom teskom trenutku ostvaris duhovno jedinstvo sa svojom crkvom, svojim narodom. ali cem

 

Ne, ne shvatam ni to. Bolje da se ne sjediniš sa svojom crkvom nego ti ili neko blizak tebi da se sjeidni sa crnom zemljom.

 

Maloumnici, jebeni maloumnici, to smo mi, praznoglavi, mozgova isprani zombiji. Najviše krivim visoke činovnike crkve koji koriste svojih 5 minuta umesto da lepo zabrane masovna okupljanja ili naprave neka pravila po 10, 20 u crkvi, ili bilo šta. Jebe im se, smradine one smrdljive, a još juče su svoje poglavare sahranili od iste bolesti.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne, ne shvatam ni to. Bolje da se ne sjediniš sa svojom crkvom nego ti ili neko blizak tebi da se sjeidni sa crnom zemljom.

 

ma lako je to - oni ce to posle da objasne "bozjom voljom" i caozdravo. nece to da ima veze sa njima.

 

5 minutes ago, Mil@n said:

Maloumnici, jebeni maloumnici, to smo mi, praznoglavi, mozgova isprani zombiji. Najviše krivim visoke činovnike crkve koji koriste svojih 5 minuta umesto da lepo zabrane masovna okupljanja ili naprave neka pravila po 10, 20 u crkvi, ili bilo šta.

 

upravo. zamisli koji bi kraljevi ispali. mene bi odmah pridobili takvim stavom.

ali boli njih q za mene i tebe. vazniji su ovi drugi, kojih ima par miliona vise.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Takođe ne razumem mikronski odziv lekara na vakcinaciju. Tek to je dokaz da smo apsolutno i u potpunosti otišli u kurac.

moj info kaže da čekaju rusku

da ne budem pogrešno shvaćena, i to mi je daleko od pameti al' je ipak malo bolje od ful antivakserstva

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Takođe ne razumem mikronski odziv lekara na vakcinaciju. Tek to je dokaz da smo apsolutno i u potpunosti otišli u kurac.

Juče sam prebrojala. Od 220 doktora kod mene, samo je 44 potpisalo saglasnost za vakcinaciju.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Juče sam prebrojala. Od 220 doktora kod mene, samo je 44 potpisalo saglasnost za vakcinaciju.

 

Da li je bre jebeno moguce ? 

 

Tacno da se covek zapita..Da li ja, koji sam laik za zdravstvo, mozda gresim kada sam toliko otvoren za vakcinisanje ? 

 

Bilmezi.

Link to comment

Joj, ima i zdravstvenih radnika koji su u "prvim borbenim redovima" sto bi se reklo, a koji pricaju kako se ovo ne prenosi kapljicno nego nas "zaprasuju iz aviona". 

Link to comment

Pa, ako to pricaju i svojim prijteljima i poznanicima koji nisu deo zdravstva, onda  nije n cudo sto 40% gradjana ne veruje u koronu..ispada da su i oni deo problema, ne resenja..

Link to comment

jovana stojković, danica grujičić, nestorović

 

od 6 medijski najizloženijih medicinara, troje su antivakseri. tako da brojka ne čudi

 

a moguće da je nizak procenat delom i zbog rnk pfizerove vakcine

Link to comment

Danica je antivakser? Znam da nije bas cvece ovako,ali, ne secam se da sma cuo nekad od nje da prica lose o vakcinama, cak mi se cini da sma skoro rpcitao intervju kako je vakcnacija vazna

Edited by Misko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...