Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Evo sad ce..samo da ociste blato koje im se nakupilo po garderobi i cipelama u Morovicu. 
 
Tezak potez ocajnika koji nam donekle daje uvid u to koliko je sve otislo u Q. 
Tačno tako...
Gadio si gastose, prozivao ih...
Oni su nam doneli koronu..
A sad bi da ih popišeš...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

ratna medicina iliti medicina katastrofe, mi smo u tom modu trenutno

da, reče sinoć upravo to direktor Mišovića

Link to comment
4 hours ago, Tale said:

Pa ne može to tako, rek'o Vučić. 

Drugi zvanično ističu broj oporavljenih iz više razloga, ne samo statističkih.

forumaš je pitao gde je objavljen taj podatak pa sam navela gde sam ga ja čula. 

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Meni je ova stastika o broju obolelih bez navođenja broja testiranih, obično zavaravanje...
Kao mi se sad držimo dobro...
Pa da, ali pitanje koliko si testirao...
 

 

Na sajtu covid19.rs uvek piše koliko su testirali (malo...)

Link to comment

Ispred pet centra na nbgd ogroman red, ima sigurno više od 50 ljudi. Proteglo se skroz do Milutina Milankovića, btw u itom ne rade semafori niti na jednoj raskrsnici

Parking su zatvorili. Napravio krug odvezao se do Merkatora i tamo pokupovao sve za ovu blesavu mačketinu. Ima svega u Hiperu, ljudi nema previše. Ispred Benu strašan red

Link to comment

Što više testova je značajno strateški. Podaci o broju inficiranih u ukupnoj populaciji, o procentu onih koji nisu razvili nikakve simptome ili koji su razvili slabe, srednje ili koji su došli u kritično stanje su značajni za naučnike koji će se boriti protiv bolesti na globalnom nivou. Ne vidim da mogu nešto da pomognu nama u ovom trenutku. Mogli bi kada bi mi imali resurse i kulturu Južne Koreje pa da odradimo što i Južna Koreja, ali pošto nismo takvi onda...

Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je ova stastika o broju obolelih bez navođenja broja testiranih, obično zavaravanje...
Kao mi se sad držimo dobro...
Pa da, ali pitanje koliko si testirao...
Realno ja mislim, da npr ja verovatno imam virus u sebi, no još nije "iskočio"...
Daje se lažna slika narodu da se može lako, ponašanjem lao do sada zaobići veliko izbijanje...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Onaj ko manipulisem brojem, na primer obolelih, testiranih, izaslih na izbore, glasovima..taj manipulise i raspolozenjem u narodu. Zna to Alek vrlo dobro. 

Cujem Nestorovica jutros kako prica kako kod nas ima malo obolelih a koliko ima u Sloveniji, koja ima koliko puta manje stanovnika.

 

Ako malo njih testiras - malo ce biti obolelih.

(Ovde fali snimak onog crnca koji se kaziprstom kucka po celu u nameri da pokaze svoju mudrost)

Link to comment

Samo da prijavim ovu prevaru i pljačku. Ljudi moji, sama pravim ovaj sprej od etanola, destilovane i par kapi etarskog, i to su zanemarljive količine i etanola i izopropanola. Sa sve ovim pakovanjem koje je najgrđa moguća plastika ni u ludilu ne može da košta više od 100 din u maloprodaji.

Tačno se vidi da je na brzinu sklepan proizvod jer tražnja.

Pri tom nije ni sprej, nego mora da se nagne bočica i nakapa. Cijena prava sitnica - 308 dinara.

Srpska preduzimljivost na delu37dfab777b79bd4f5b65cdb4387a2b69.jpg

 

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Nestorovic je ili tezak govnar zaljan publiciteta ili ima dil sa vlascu...ili sve navedeno...njegovi javni nastupi tokom ovog meseca su za krivicno gonjenje...naravno nece se desiti i ovakva dileja ce i dalje biti nacelnik pulmologije u Tirsovoj

Link to comment
Ispred pet centra na nbgd ogroman red, ima sigurno više od 50 ljudi. Proteglo se skroz do Milutina Milankovića, btw u itom ne rade semafori niti na jednoj raskrsnici
Parking su zatvorili. Napravio krug odvezao se do Merkatora i tamo pokupovao sve za ovu blesavu mačketinu. Ima svega u Hiperu, ljudi nema previše. Ispred Benu strašan red
Pet shop "Buvarica" u 45om ima sve i nema gužve...
Ako je nekom bitno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Nestorovic je ili tezak govnar zaljan publiciteta ili ima dil sa vlascu...ili sve navedeno...njegovi javni nastupi tokom ovog meseca su za krivicno gonjenje...naravno nece se desiti i ovakva dileja ce i dalje biti nacelnik pulmologije u Tirsovoj
Da. Koliko sam pratila on i dalje vrti svoju priču malčice modifikovanu a ovi slepci ga zovu na sve moguće televizije

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...