Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

A duševna hrana? :sad:
 
 
dushevna hrana kad prodju opet drugovi markes i borhes josh jedan krug. dotad nishta nadgradnja, samo surovo dirinchenje u bazi :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, Misko said:

ne znam gde si to cuo..

sada mi reče gospođa. premijer, jutros preneto sa pinka da li na RTS ili na N1 ili na Novoj, ne znam. ne mogu da zamislim takvu varijantu. juče su na novoj gostovane ona sa sputnjika i neka bivša BBC.  ova sa sputnjika je bila u neverici da bi mogao pred građane da se postavi izbor. mislim, nije to majonez ili ajvar.

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

danas sam, ako se ne varam, čuo da će u srbiji biti moguće da lice izabere kojom će vakcinom biti vakcinisano. jesam li?

 

to bi bilo dobro, radije bih Fajzerovu nego ostale

  • +1 2
Link to comment

Meni je sve ovo toliko dopizdilo da prostite, da sam u fazonu daj šta daš :dry:.

 

Oću ko čovek da idem u pozorište i bioskop, oću u restoran, oću na bazen, oću da se smejem na sav glas i to u društvu.

Najmanje mi je za putovanja. Nekako mi više fale ove običnije stvari.

  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, Kelt said:

 

to bi bilo dobro, radije bih Fajzerovu nego ostale

Može li neko obrazloženje? Mislim koje su prednosti u odnosu na klasičnu kao što je oksfordska?

Link to comment
4 minutes ago, Jozef K. said:

Može li neko obrazloženje? Mislim koje su prednosti u odnosu na klasičnu kao što je oksfordska?

 

Prednost je to sto su je vec odobrili u Velikoj Britaniji, dok kod nas dodje znacemo tacno da li i kako radi.

  • +1 1
Link to comment

To što ovi razbojnici pričaju ne znači da će tako i biti, verovatno totalno suprotno. Verujem da će Fajzer biti najmanje kod nas, ako ništa drugo., zato što se najteže čuva. Ma, srećno bilo svakom ko pravi vakcinu.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Prednost je to sto su je vec odobrili u Velikoj Britaniji, dok kod nas dodje znacemo tacno da li i kako radi.

To mi je jasno. Nego sam stekao utisak da iz nekog posebnog razloga daje prednost Biontech-u. Pretpostavljam zbog tehnologije, a opet nisam stručan za to, pa da pitam.

Koliko kapiram masovno vakcinisanje kod nas teško da je moguće pre početka leta.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...