Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Quote

Čitav državni vrh radi na tome da Srbija dobije bezbedne vakcine protiv kovida-19, kaže premijerka [Ana Brnabić] i dodaje da je želja, kaže, koliko god teško bilo, da se građanima obezbede vakcine različitih proizvođača i mogućnost da biraju koju žele da prime.

https://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/brnabic-danas-ili-sutra-nove-restriktivnije-mere-zelimo-da-gradjani-biraju-koju-vakcinu-zele_1183981.html

Link to comment

Da nije ovaj malo bezobrazan?

 

Quote

Anesteziolog bolnice Dragiša Mišović u Beogradu Predrag Stevanović izjavio je u emisiji N1 Studio Live da se "sada javljaju mnogo teži pacijenti", i da po svemu tome zaključuje da "ljudi i dalje potcenjuju kovid". "Stičem utisak da ljudi ostaju dugo kod kuće i da se kasno javljaju u kovid ambulante i u Infektivnu kliniku", kaže on. Dodaje da bolest u svojoj drugoj nedelji dolazi u "jedan vrh svoje ekspanzije i vrh svoje težine".

 

Po jedna kovid-ambulanta na svakoj BG opštini koja pri tom ne radi noću, ljudi čitav dan čekaju u redovima, a ovaj ovako lupeta. Oni su svi sjajni, a građani debili, sigurno.

  • +1 6
Link to comment

anketa iz septembra, videcemo kakvo ce raspolozenje biti do pojave vakcina kod nas

Quote

 

Raspoloženje i stavovi građana Srbije o COVID vakcini pokazani su u anketi sprovedenoj u Beogradu u septembru ove godine.

Najveći deo građana Beograda, nešto manje od polovine, 45 odsto, još uvek nije odlučio da li bi se vakcinisao kada vakcina bude odobrena i dostupna. Četvrtina građana je izjavila da se ne bi vakcinisala, samo petina građana je spremna da se vakciniše, dok će odluke oko 9 odsto građana zavisiti od izbora proizvođača vakcine.

 

https://www.slobodnaevropa.org/a/srbija-u-trci-za-vakcinom-između-istoka-i-zapada-/30978772.html

 

 

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

juče sam čula na teveu, onaj igor smolić, što je uz pomoć teorije verovatnoće dokazivao da su u junu lagali za broj mrtvih 1,1,1,1... sad je prčkao po broju na respiratorima i kaže da je teoretski nemoguće da do sada nijednog dana to nije bio okrugao broj.

ne znam da li ta teorija ima smisla, a nije ni da nismo odustali od zvaničnih brojeva... 

u univeru nema termina za isporuku, a u maksiju prvi slobodni u ponedeljak. 

mada to može da pokazuje i da je više ljudi shvatilo da je bolje da se što manje muvaju u gužvu.

 

Evo bas danas okruglo 270. Mislim sta reci...

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, arkonada said:

Naši ljudi će se najviše vakcinisati da bi mogli da idu na more

 

nasi ljudi ce pre kupovati lazna uverenja na benzinskim pumpama da bi mogli da idu na more.

Link to comment
27 minutes ago, harper said:

Ne znam za druge ali ja cu se vakcinisati one sekunde kad to bude moguce.

 

dao bih 5 soma evra da me neko zamrzne i probudi tamo negde 15.maja, trepnuo ne bih

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...