Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, theanswer said:

 

zdrav razum govori da deca nisu ugrožena kategorija. niti čak da su prenosioci zaraze u nekom velikom obliku. odnosno, ne govori zdrav razum, govori dr Fauči. 

 

zdrav razum kaže takođe da nije normalno da deca u tom uzrastu ili bilo kom uzrastu budu uskraćeni za fizičku aktivnost. ne radi se ovde o malom žrtvovanju, da je po nekima od marta bi sve bilo zabranjeno. i evo sad je decembar, to je 9 meseci. kraj se ne nazire. posle ovoga ide blagi predah pa novi neki talas. i tako ko zna još koliko. 

Deca nek trce po parku i skacu po krevertu do vakcine. Nece organizam osetiti. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

 

Fizička aktivnost je samo sportski trening? 
Moje dete je svakog dana 2h napolju, trči po parku. 

 

Trči dva sata napolju po ovom vremenu?

Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

 

Fizička aktivnost je samo sportski trening? 
Moje dete je svakog dana 2h napolju, trči po parku. 

 

ali kako će moj junoša da bude startni kvoterbek na Clemsonu ili Auburnu ako sad lufta mesec dana u kritičnom periodu za razvoj tehnike. ko će i posle draftovati u 1st round?

mnogo dece zbog ovoga neće osvojiti medalju na Olimpijskim Igrama, što će reći pozdravite se sa nacionalnom penzijom i ugovorom sa Barselonom.

 

 

  • Haha 3
Link to comment

Ja bih voleo da mi objasnite u čemu je razlika između trčanja po parku 2h punom dece i trčanja unutra sat i po vremena recimo sa decom koja prođu dezinfekciju. Pa ovo vaše je opasnije po decu 3x. Što se tiče fizičke aktivnosti i sportskog treninga, o tome tek može da se piše, ali nije baš tema. Vi ako mislite da je to isto, samo da vam kažem da mnogo grešite. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

 

ali kako će moj junoša da bude startni kvoterbek na Clemsonu ili Auburnu ako sad lufta mesec dana u kritičnom periodu za razvoj tehnike. ko će i posle draftovati u 1st round?

mnogo dece zbog ovoga neće osvojiti medalju na Olimpijskim Igrama, što će reći pozdravite se sa nacionalnom penzijom i ugovorom sa Barselonom.

 

 

Neke fizčka neaktivnost u periodu ravoja nije sprečila da budu najbolji na svetu... Ako si pravi, sve to dođe na svoje, čak i kad ti se izjalovi ugovor sa Barsom...

 

Spoiler

87885530_3426734107355089_10057831019362

 

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

 

ali kako će moj junoša da bude startni kvoterbek na Clemsonu ili Auburnu ako sad lufta mesec dana u kritičnom periodu za razvoj tehnike. ko će i posle draftovati u 1st round?

mnogo dece zbog ovoga neće osvojiti medalju na Olimpijskim Igrama, što će reći pozdravite se sa nacionalnom penzijom i ugovorom sa Barselonom.

 

 

 

Tvoj cinizam bi možda bio simpatičan mada sumnjam da zapravo odgovaraš na nečiju tezu umesto što učitavaš totalne gluposti. 

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Ti brt očigledno dece nemaš.

Ti brt ocigledno ne sedis sam na gajbi od marta.

 

Hocu reci - svako ima svoj problem i svako resava svoj problem ako je cilj da se ovo dovede pod kontrolu. 

Link to comment

:D

 

pa brt ja ih imam dvoje sitnih, 3 i 5 god i idu napolje svaki dan. ili u dvorište zgrade ili igralište, parkić, neka livadica i tu budu nekoliko sati. nekad 1h, nekad i 4+ sata iako je solidno zaladilo ovih dana. sinoć smo dobro promrzli, ali i to je za decu. malo se zacrvene nosići i tako to, nisam ih odveo na igmanski marš. neće im ništa biti.

  • +1 6
Link to comment

deci je ukinuta škola, a to je najvažnije. ako je došlo dotle da se ukida škola, podrazumeva se da se prekidaju i sve ostale manje važne vannastavne akitvnosti. kakvi q treninzi ako nema škole

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Cujem poceo haos po prodavnicama.
emoji55.pngemoji55.png

Sad nešto razmišljam, pred praznike je i inače ludnica, kupuju svi kao nenormalni, a ove godine ako ne bude masovnih dočeka, već svi u kućnoj varijanti... tek će biti haosa. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...